//Sale 30% taniej (5.0) Quinny Zapp Flex opinie – nowoczesny i udoskonalony kontynuator znanej konstrukcji [od 799 zł]
Udostępnij wpis na Facebooku

Sale 30% taniej (5.0) Quinny Zapp Flex opinie – nowoczesny i udoskonalony kontynuator znanej konstrukcji [od 799 zł]

Zadaj pytanie - zamów
Quinny Zapp Flex 3w1 opinie
Quinny Zapp Flex 3w1
Quinny Zapp Flex

Teraz detaliczna cena  Zappa Flexa mieści się w przedziale od 799 zł do 2159 zł i jest zależna od konfiguracji, składu zestawu i koloru tapicerki. I tak najtańszą jest oczywiście sama spacerówka solo, teraz za mniej więcej 799 zł, za model Plus zapłacimy od 1169 zł, za „wypasioną” wersję 4w1 z fotelikiem i  z bazą do 2799 zł.
Teraz  nadarza się świetna okazja, kupić dowolną kombinację Zappa Flexa do 30% taniej, od cen regularnych. Rabaty obowiązują do wyczerpania zapasów.

Model jest znany i popularny wśród klientów i zajmuje dość dobrą pozycję   w rankingu wózków spacerowych.

Quinny Zapp Flex Plus opinie
Quinny Zapp Flex Plus

W niniejszym artykule skupimy się na naszych pierwszych spostrzeżeniach. Jeśli chodzi o konstrukcję, wózek ma sporo wspólnego z Zappem Xtra, czy Xpress: kształt ramy, relatywnie małe koła, sposób składania no i niska  waga, co w przypadku Zappów nie jest niczym wyjątkowym. Jak wszystkie modele z tej rodziny  jest to wózek lekki, poręczny, kompaktowy  i „mikroskopijny” po złożeniu.
Nowością jest możliwość montażu dwóch gondol: sztywnej lux i miękkiej gondolki Cocoon do wyboru, co nie było wcześniej możliwe. Model Zapp Flex jest trzykołowy, Zapp Flex Plus czterokołowy, co jest przełomem w rodzinie tych wózków.
Z fotelikiem tworzy podręczny zestaw travel system 3w1. Mało tego do fotelika, można też dobrać bazę isofix i wózek 4w1 gotowy.
Idealny model dla klientów  dysponujących ograniczoną przestrzenią zarówno  w mieszkaniu jak i w samochodzie.  Dzięki wspomnianym wyżej cechom świetnie sprawdzi się w podróży. Pełna waga spacerówki: 10,3 kg.

Czas oczekiwania na dostawę -rewelacyjnie krótki – praktycznie od ręki!