//X-Lander X-RUN opinie 2015 (4,04) · Pobiegajmy razem Tato i Mamo
Udostępnij wpis na Facebooku

X-Lander X-RUN opinie 2015 (4,04) · Pobiegajmy razem Tato i Mamo

Zadaj pytanie - zamów
X-Lander X-Run
X-Lander X-Run (spacerówka + gondola + fotelik CabrioFix)

X-Lander X-RUN – sklep DinoPoprzednie opinie o tym modelu pochodziły z 2011 roku. To jest aktualizacja tamtych recenzji.
Koszt wózka biegowego  X-Lander X-Run  kształtuje się w granicach ceny od 1200zł – 2200zł w zależności od konfiguracji i wyposażenia.
Nowoczesny wózek trójkołowy  do biegania , dzięki któremu dziecko uczestniczy w aktywnym życiu rodziców.
Bardzo duże koła pompowane jak  i wygodne siedzisko spacerówki z płynnie regulowanym oparciem  zapewniają dziecku komfort podróżowania. Wygodą dla maluszka jest również  regulowany podnóżek , można  wygodnie ułożyć  nóżki w każdej pozycji. Hamulec ręczny  zapewnia pełną kontrolę podczas jazdy wózkiem – daje rodzicom poczucie  bezpieczeństwa. Wózek jest duży po złożeniu ale szybko zdejmowane koła ułatwiają jego przechowywanie .  W porównaniu z  innymi modelami  na  pompowanych kołach zaliczany jest do ultralekkich.W połączeniu z gondolą oraz fotelikiem samochodowym powstaje travelsystem 3w1. Możliwy też zakup w wersji 4w1 z bazą isofix.
Produkty tej marki są bardzo popularne, ale w 2013 roku widoczny był ewidentny spadek ich jakości. Rok bieżący przyniósł poprawę sytuacji.
Waga X-Runa wynosi 10 kg w wersji spacerowej. Średnio za spacerówkę trzeba zapłacić 1100 zł, a za pełną wersję razem z gondolą około 1699 zł .