//(4,22) X-lander X-Move opinie · Od lat na rynku, teraz bardzo ograniczona dystrybucja[od 2000,00 zł]
Udostępnij wpis na Facebooku

(4,22) X-lander X-Move opinie · Od lat na rynku, teraz bardzo ograniczona dystrybucja[od 2000,00 zł]

Zadaj pytanie - zamów
X-Lander X-Move opinie
X-Lander X-Move 2018
X-Lander X-Move

Cena

Realny koszt samej spacerówki to ok 2000 zł a z gondolą 2700 zł – dosyć drogo.

Wózki 3w1 – dostawa gratis w całej Polsce. Zamówienie powyżej 4000 zł – dostawa gratis w całej Europie.

Kupony rabatowe

Ceny wózków X-Lander są dosyć wysokie i niestety wyjątkowo stabilne na całym polskim rynku, dlatego polecamy kupony rabatowe oferowane przez niektóre sklepy internetowe. Wtedy powyższe ceny mogą ulec znacznej redukcji – nawet do 10%. Warto poszukać korzystając z poniższych linków.

Aktualne ceny wózków X-Lander Kupon rabatowy X-Lander

Ranking

Dotychczas wózek X-Move mół pochwalić się bardzo dobrymi notami w rankingach wózków wielofunkcyjnych niestety ze względu na bardzo ograniczoną dystrybucję oceny wózka spadają.

Ranking wózków wielofunkcyjnych

Opinia eksperta

X-lander X-Move
X- Move 2012

Rok 2012 – pierwsza wersja modelu X-Move Jak większość produktów firmy, omawiany model jest ogólnie rzecz biorąc dobrym i wygodnym wózkiem spacerowym. Dzięki pompowanym kołom, oraz przednim kołom skrętnym z możliwością blokady do jazdy na wprost  całkiem nieźle radzi sobie zarówno w warunkach miejskich jak i w terenie. Model ten jest swoistym połączeniem dwóch innych wózków – X-Q i X-A – zaczerpnął z nich to co najlepsze. W komplecie  znajdują się pokrowiec na nóżki, duży kosz na zakupy oraz wkładka
Praktycznym rozwiązaniem jest LED-owe światełko w podnóżku oraz elementy odblaskowe, które skutecznie  poprawiające bezpieczeństwo na drodze. Można go także kupić w zestawie z fotelikiem i gondolą. Ma możliwość montażu spacerówki w obu kierunkach, a samo oparcie płynnie odchylane jest do pozycji leżącej, posiada także teleskopowo regulowaną rączkę.

Od połowy 2013  roku wśród użytkowników X-Move pojawiły się niepokojące komentarze. Uwagi  dotyczyły pogarszającej się jakości. Wielu klientów zaczęło zgłaszać problemy ze stelażami i bezpieczeństwem konstrukcji. Producent co prawda szybko zareagował na owe zarzuty i wprowadził  zmiany w budowie podwozia, zażegnując tym samym problem

X-Lander X-Move Terra
X-Move 2014

Rok 2014 Nowa wersja X-Move – Czarny koń tej marki – X-Move po problemach poprzedniej wersji prezentuje swoją nową nową „twarz”. Ciekawa kolorystyka i widoczne już na pierwszy rzut oka udogodnienia w porównaniu z kolekcją z lat poprzednich to jego podstawowe zalety. Model po zmianach – to przede wszystkim znacznie wyższa jakość i dokładność wykonania oraz dużo lepsza amortyzacja i prowadzenie , dodatkowo ze spacerówką klient dostaje w prezencie śpiworek i dostępny jest w 2 liniach kolorystycznych – miejskiej i terenowej. X-Move z kolekcji 2014 cieszył się zainteresowaniem młodych rodziców, którzy docenili jego świetną jakość i ulepszoną funkcjonalność, dlatego model zasłużył by wspiąć się wyżej w rankingach.

X-Move kolekcje 2016 i 2018 to najnowsza najbardziej ulepszona konstrukcja wózka z teleskopową rączką dużymi terenowymi kołami i jeszcze lepszą jakością.

Wady
Największymi mankamentami najnowszej kolekcji X-Landera są znacznie wyższe ceny a także nowa według nas totalnie nietrafiona koncepcja firmowych salonów X-Lander’a. Marka w ten sposób skutecznie ogranicza dostęp do swoich wózków gdyż producent zdecydował o całkowitym wycofaniu X-Lander’a ze sprzedaży w innych sklepach poza własnymi

Dane techniczne:

  • Waga wózka spacerowego: 15 kg
  • Waga stelaża 9,7 kg
  • Waga gondoli 4.2 kg
  • Wymiary wózka rozłożonego: dł /szer/ wys: 96-109 x 92-102 x61 cm
  • Złożony stelaż:  dł /szer/ wys85x41x61 cm

Konkurencja

Bebetto Holland, Coletto Florino, Cybex Balios S, Mutsy Evo, Roan Bass, Jedo Koda