//Uniwersalny model Adamex Jogger Sport (4,42) · Podobny do wózków Tutek ale znacznie tańszy

Uniwersalny model Adamex Jogger Sport (4,42) · Podobny do wózków Tutek ale znacznie tańszy

Zadaj pytanie - zamów

Wózek 2w1 Adamex Jogger Sport

Adamex

Sklepowa cena Adamex Jogger Sport  waha się w przedziale 1300-1800 zł i uzależniona jest od zestawu i konfiguracji. W rankingu  dzięki ciekawej estetyce i przystępnej cenie plasuje się na wysokich pozycjach.
Bardzo atrakcyjną, a zarazem intrygującą propozycją marki Adamex jest Jogger Sport. Można powiedzieć, że jest to model po przejściach, bowiem jego konstrukcja na tyle zbliżona była do wózków Tutek, że firma ze względu na prawa licencyjne zmuszona była do wycofania go i  zmiany konstrukcji.  Po zmodyfikowaniu  szybko jednak wrócił na rynek i robi wrażenie, także kto wie czy te początkowe perturbacje nie wyszły mu na dobre. Choć nadal podobny jest do Tutka, to posiada znaczną nad nim przewagę, w postaci dużo niższej ceny.
Przechodząc jednak do podstawowych jego właściwości, to posiada on szereg przydatnych funkcji,  m.in. nowoczesną aluminiową konstrukcję na pompowanych kołach, przednie koła skrętne z możliwością zablokowania oraz dobrą amortyzację. Dzięki temu świetnie sprawuje się w każdych warunkach. Dodatkowo wyposażony jest w regulowany podnóżek, rozkładane do pozycji leżącej oparcie spacerówki, a także odchylany zagłówek gondoli. Jego atutami jest również regulowana rączka pokryta eko-skórą, pozwalająca dostosować wózek do wzrostu rodzica oraz odwracane siedzisko spacerowe. W opcji na stelażu można zamontować fotelik Adamex lub Maxi Cosi Cabrio (za pomocą odpowiedniego adaptera). W komplecie  klient otrzymuje: okrycia na nóżki do spacerówki i gondoli, folię p/deszczową, kosz na zakupy, moskitierę, pałąk oraz torbę.
Waga spacerówki – 13,6 kg – standard. Cena zestawu spacerówka+ gondola jest bardzo przystępna, zaledwie 1299 zł. Podsumowując, oceniamy go dobrze, ma potencjał, ale czas pokaże czy klienci przyznają nam rację.