//TFK Joggster X4 opinie (4,62) · Dynamiczy wózek na każdą trasę
Udostępnij wpis na Facebooku

TFK Joggster X4 opinie (4,62) · Dynamiczy wózek na każdą trasę

Zadaj pytanie - zamów

TFK Joggster X4 2013

TFK Joggster X4 – sklep DinoCena rynkowa  joggera TFK Joggster X4 waha się w przedziale 2930 zł – 4039 zł w zależności od konfiguracji, tzn. czy jest to sama spacerówka, czy też zestaw z gondolą czy fotelikiem. W rankingu plasuje się na dobrych pozycjach.
Jest najnowszą wersją znanego już Joggstera,  dynamiczny wózek na porządnym zawieszeniu i o łatwej obsłudze, który nie wymagaj w zasadzie żadnego wysiłku. Dodatkowym atutem jest niemiecka jakość i dokładność wykonania, które dają o sobie znać w przypadku wózków TFK.
Posiada regulowaną rączkę, odchylane do pozycji leżącej oparcie spacerówki i regulowany podnóżek. Na stelażu  można zainstalować 2 rodzaje gondoli: QuickFix i Multi X oraz foteliki samochodowe BeSafe, Maxi Cosi i Romer. W komplecie  znajdziemy: budkę z praktycznym okienkiem i kieszonką, kosz na zakupy, moskitierę oraz praktyczny dzwonek ostrzegawczy. Cena zestawu spacerówka + gondola QuickFix waha się w granicach 2939 zł w opcji z gondolą Multi X cena jest wyższa o ok 300 zł. Waga spacerówki 13 kg – przyzwoita.