//(4,28) Spacerówka TFK Dot opinie · Miniaturowa wersja Buggstera – w sam raz do miasta [od 890 zł]
Udostępnij wpis na Facebooku

(4,28) Spacerówka TFK Dot opinie · Miniaturowa wersja Buggstera – w sam raz do miasta [od 890 zł]

Zadaj pytanie - zamów
TFK Dot opinie
TFK Dot
TFK Dot – sklep Dino

Cena

Jeśli zaś chodzi o koszt wózka to niestety nie należy on do najniższych – rzeczywista cena TFK Dot kształtuje się w granicach 890- 97o zł.

Kupony rabatowe

Ceny wózków TFK są niestety dość wysokie i bardzo stabilne na całym polskim rynku, dlatego polecamy kupony rabatowe oferowane przez niektóre sklepy internetowe. Wtedy powyższe ceny mogą ulec znacznej redukcji – nawet do 10%. Warto poszukać korzystając z poniższych linków.

Aktualne ceny wózków TFK Kupon rabatowy TFK Dot

Ranking

Z uwagi na wysoką cenę wózek Dot w rankingu wózków spacerowych zajmuje średnie pozycje.

Ranking wózków spacerowych

Zalety i funkcje

Tfk Dot opinie
Tfk Dot
  • Dot to swego rodzaju zminiaturyzowana, 4-kołowa wersja modelu Buggster, dzięki czemu jest  bardzo atrakcyjną  propozycją na miejskie wypady na zakupy, krótki spacery czy wycieczkę samochodem.
  • Dot jest typową „marketówką”, która wspaniale sprawdza się właśnie w markecie, samolocie czy w podróży.
  • Jest to przede wszystkim kompaktowy, mały po złożeniu i lekki, do tego obsługa i składanie wózka są banalnie proste. Atutem  tego modelu jest fakt, iż mimo swojego kompaktowego charakteru spacerówka ma całkiem szerokie siedzisko. Do pozostałych jego właściwości należą: ustawiane w 2 pozycjach oparcie (siedząca i półleżąca), przednie koła skrętne  z możliwością blokady, regulowany podnóżek i obszerna budka.
  • W komplecie  znajdziemy:  kosz na zakupy, odpinany pałąk i pasy wewnętrzne. W opcji na stelażu  można zamontować fotelik samochodowy Maxi Cosi Cabrio.Atutem jest także imponująco niska waga – zaledwie 6,8 kg.

Wady

Co do wad  Dot’a to, od czasu do czasu, zdarzały się reklamacje dotyczące hamulca, choć ostatnio coraz rzadziej, możliwe więc że producent wyeliminował usterkę.

Konkurencja

Quinny Zapp, Quinny Yezz, Baby Jogger Citi Mini, Euro-Cart Volt Pro