//Mutsy Igo opinie (4,72) · Niespotykana zwrotność i funkcjonalność, lepsza nawet od Evo
Udostępnij wpis na Facebooku

Mutsy Igo opinie (4,72) · Niespotykana zwrotność i funkcjonalność, lepsza nawet od Evo

Zadaj pytanie - zamów
Mutsy Igo 2013/2014
Mutsy Igo 2013/2014

Mutsy Igo – sklep DinoŚredni koszt modelu Mutsy Igo oscyluje w przedziale 1830 – 3650 zł i zależy on od wielkości zestawu, rodzaju podwozia i typu gondoli. W rankingu  wózków dziecięcych może pochwalić się bardzo dobrymi pozycjami.
Sam wózek zarówno ze strony wizualnej jak i funkcjonalnej jest bez zarzutu. Posiada wiele konfiguracji i opcji, tak aby młodzi rodzice mogli  wybrać model jak najlepszy dla własnych potrzeb. Dostępny jest w dwóch kolorach stelaży, na kołach piankowych lub pompowanych, można go nabyć w zestawie 2w1, 3w1, 4w1, a także jako samą spacerówkę, czy sam głęboki z gondolą. Dodatkowo klienci mają do wyboru 2 gondolki- Lite (lekka) i Komfort (obszerna) .
Do podstawowych jego właściwości należą: przekładane siedzisko, świetna amortyzacja, regulowana rączka,  siedzisko oraz podnóżek, skrętne koła przednie i centralny hamulec. waga spacerówki na kołach piankowych to 12,7 kg, na kołach pompowanych 12,9 kg. Cena zestawu spacerówka+gondola Lite na pompowanych kołach to ok 2899,00 zł.

Co sprawia, że  jest tak wyjątkowy?

Mutsy Igo to przede wszystkim lekki, poręczny i solidny model,  młodszy brat Evo i można powiedzieć, że jego ulepszona wersja. Zostały w nim zoptymalizowane  wszystkie atuty i funkcje poprzednika. Może brzmi to niemożliwie, ale skrętnością i dynamiką prowadzenia, bije na głowę świetnego przecież Evo.  Jest także dużo bardziej kompaktowy, wszystkie te ulepszenia wiążą się jednak z jego nieco wyższą ceną.