//Wózek do joggingu BoB Sport Utility (4,2) · Ruch to zdrowie i przyjemność

Wózek do joggingu BoB Sport Utility (4,2) · Ruch to zdrowie i przyjemność

Zadaj pytanie - zamów

Wózek BoB Sport UtilityBoB Sport Utility – sklep DinoRealna cena Bob Sport Utility  waha się w granicach 2240 zł. W rankingu wózków trzykołowych  znajduje się na dobrych pozycjach.
Trójkołowy model ma wszystkie koła pompowane, przednie koło nieruchome, porządną amortyzację, hamulec ręczny oraz wygodny pasek na nadgarstek, dzięki czemu jest to spacerówka idealna do biegania czy jazdy na rolkach. Decydując się jednak na zakup tego modelu należy pamiętać, że jego główne przeznaczenie to  bieganie, co oznacza, że jazda nim na wprost w nawet najbardziej wymagającym terenie jest wygodna i przyjemna. Kłopoty pojawiają się natomiast gdy ktoś chce z wózka korzystać w krętych wąskich alejkach. Oczywiście jest to wykonalne, wymaga jednak wprawy i cierpliwości, gdyż wózek nie jest przystosowany do tego typu manewrów.
Dodatkowo model ma odchylane oparcie, dużą regulowaną budkę, 5-punktowe pasy bezpieczeństwa i kosz na zakupy. Waga spacerówki to 11,7 kg – sporo, choć w czasie jazdy w ogóle się tego nie odczuwa. Cena  jest dosyć wysoka – 2239 zł.