//Wózek do joggingu Bob Ironman (4,48) · Niestrudzony maratończyk

Wózek do joggingu Bob Ironman (4,48) · Niestrudzony maratończyk

Zadaj pytanie - zamów

Ironman BobŚrednia cena wózka do joggingu BOB Ironman to koszt rzędu 2100 zł. W rankingu wózków trójkołowych uplasował się na bardzo dobrym miejscu.
Nowoczesny spacerowy, trójkołowy maratończyk  z prawdziwego zdarzenia, którego od lat docenia wielu aktywnych rodziców w całej Europie. Teraz także na polskim rynku młodzi ludzie pałający miłością do joggingu mogą biegać ze swoją nowo-narodzoną pociechą kiedy tylko i gdzie tylko mają ochotę, bez względu na warunki atmosferyczne czy teren.
Wózek ma aluminiową konstrukcję, choć wytrzymały jest jakby był z żelaza, bo to prawdziwy biegowy IRONMAN. Takie cechy jak nieruchome koło przednie, wszystkie koła pompowane, ręczny hamulec , genialne zawieszenie i pasek na nadgarstek sprawiają, że bieganie  nawet w najbardziej trudnych warunkach to bułka z masłem. Dodatkowo dla wygody i bezpieczeństwa dziecka wyposażony jest w pasy wewnętrzne, dużą budkę z okienkiem i regulowane oparcie. W opcji dodatkowej możliwe jest stworzenie systemu podróżnego 3w1 z gondolą i fotelikiem samochodowym Romer Baby Safe. Jeśli chodzi o mankamenty, to nieruchome koło przednie świetnie się spisuje podczas biegania, niestety w krętych alejkach już trochę gorzej.
Model dostępny także w wersji podwójnej dla bliźniąt. Waga  średnia- 10,6 kg, cena dosyć wysoka – 2100 zł.