//Baby Jogger Summit X3 opinie (4,74) · Wózek dla aktywnych rodziców – biegamy z maluchem

Baby Jogger Summit X3 opinie (4,74) · Wózek dla aktywnych rodziców – biegamy z maluchem

Zadaj pytanie - zamów
Baby Jogger Summit X3 2014
Baby Jogger Summit X3 2014

Baby Jogger Summit X3 – sklep DinoŚrednia cena detaliczna biegowego wózka Baby Jooger Summit X3 waha się w przedziale 1530 – 2740 zł i zależy od wielkości zestawu i konfiguracji. Może on pochwalić się bardzo wysokimi pozycjami w rankingu wózków trójkołowych i nie tylko.
Trójkołowy jogger, to nic innego jak ulepszona i odświeżona odsłona  wózka biegowego Summit XC. Podobnie jak w przypadku poprzednika stworzony jest do biegania. Posiada wytrzymałe pompowane koła i amortyzację z prawdziwego zdarzenia, które sprawiają, że młodzi rodzice mogą aktywnie spędzać czas ze swoją pociechą.
Dużym atutem modelu jest fakt, iż można go łączyć z gondolką i fotelikiem Maxi Cosi Cabrio tworząc tym samym wielofunkcyjne zestawy podróżne 3w1, odpowiednie dla dzieci od urodzenia. Dodatkowo posiada obszerną budkę, regulowane oparcie w spacerówce, hamulec ręczny i pasy wewnętrzne, a obrotowe koło przednie z możliwością blokady do jady na wprost sprawia, że wózkiem świetnie jeździ się zarówno w górach jak i w krętych alejkach sklepowych.
Waga 11 kg. Cena samej spacerówki to ok 1530 zł – sporo, ale warto.