//Model 2w1 Camarelo Carera (4,74) · Lekki, nowoczesny i przystępny cenowo wózek uniwersalny.

Model 2w1 Camarelo Carera (4,74) · Lekki, nowoczesny i przystępny cenowo wózek uniwersalny.

Zadaj pytanie - zamów
Camarelo Carera 2014
Camarelo Carera 2014

Camarelo Carera – sklep DinoŚrednia cena rynkowa Camarelo Carera waha się w przedziale 1350- 1819 zł  i jest zależna od rozmiaru zestawu i fotelika samochodowego. W rankingu wózków zajmuje bardzo dobre miejsca.

28.04.14 Ponad pół roku od opublikowania przez nas opinii o Camarelo Carera możemy z czystym sumieniem możemy powiedzieć, że jest on prawdziwym czarnym koniem w swojej grupie cenowej,  nie zawiódł oczekiwań, wręcz przeciwnie stał się w tym sezonie jednym z najpopularniejszych polskich modeli.  Sympatię klientów zawdzięcza bardzo porządnemu wykonaniu, atrakcyjnemu designowi i przystępnej cenie.

14.09.13 Całkiem prawdopodobnym hitem nadchodzących miesięcy może okazać się jeszcze do niedawna nikomu nieznany  – Camarelo Carera. Drzemie w nim bowiem całkiem duży potencjał. Niesztampowy nowoczesny design, intrygujące połączenia kolorystyczne i szereg funkcjonalnych właściwości sprawiają, że  jest produktem godnym polecenia.
Do podstawowych jego cech  należą: możliwość montowania wszystkich elementów zarówno przodem jak i tyłem do kierunku jazdy, pompowane koła na każdy teren, regulowany podnóżek siedzisko spacerowe oraz rączka.
W komplecie  znajdują się : torba, okrycie na nóżki do spacerówki oraz do gondoli,  pałąk oraz folia przeciwdeszczowa i moskitiera.
Niezaprzeczalnym atutem modelu  Carera jest ich niezwykła lekkość, w wersji spacerowej waga wózka to zaledwie 10,7 kg.