//Tako Junama Vegan opinie – jedyny w swoim rodzaju ekologiczny wózek [od 2277 zł]
Udostępnij wpis na Facebooku

Tako Junama Vegan opinie – jedyny w swoim rodzaju ekologiczny wózek [od 2277 zł]

Zadaj pytanie - zamów
Tako Junama Vegan opinie
Tako Junama Vegan 3w1
Tako Junama 2021

Ceny

Zestaw wielofunkcyjny 2w1 teraz od  2277 zł,natomiast w konfiguracji z fotelikiem od  2603 zł.

Ceny wózków Tako  są na umiarkowanym poziomie, ale zawsze miło jest kupić jeszcze taniej, dlatego polecamy kupony rabatowe oferowane przez niektóre sklepy. Wtedy powyższe ceny mogą ulec znacznej redukcji. Warto poszukać tańszych ofert korzystając z poniższego cennika lub linku.

Aktualne ceny Tako  2021
Tako Junama Vegan opinie
Tako Junama Vegan

Ranking

Model Junama Vegan to najnowsza propozycja polskiej firmy Tako. Dzięki technologii EPP, polegającej na użyciu przędzy wyprodukowanej z recyklingowych tworzyw, opatentowaną przez jedną z najbardziej znanych firm tekstylnych Davis Fabrics, jest najbardziej ekologicznym wózkiem. Dodatkową ciekawostką jest informacja, iż meter bieżący tkaniny powstaje z 37 przetworzonych butelek PET, a cały proces produkcyjny jest mniej szkodliwy dla środowiska.
Na produkcję wózka zostało zużyte średnio 370 butelek. Jest dedykowany rodzicom, którym leży na sercu  dbałość o przyszłość naszej planety. Jednak zbieramy dopiero dane do obiektywnej oceny tego wózka.

Aktualny ranking wózków wielofunkcyjnych 2021

Zalety

W wózku zastosowano koła żelowe, co – naszym zdaniem – stanowi idealny kompromis pomiędzy niską, jakże pożądaną wagą, a dobrą amortyzacją i ergonomicznymi właściwościami jezdnymi. Warte wzmianki są: regulacja wysokości rączki wykonanej z eko-skóry, możliwość złożenia stelaża wraz z wpiętą spacerówką, oraz regulacja oparcia w wersji spacerowej do pozycji w pełni leżącej. Zaletą jest ultralekka gondola, która  posiada właściwości termoizolacyjne i akustyczne.Ważnym elementem jest funkcja wpięcia przodem lub tyłem do kierunku jazdy. W zestawie: torba z przewijakiem, pokrowiec na nóżki do gondoli i spacerówki, moskitiera, folia przeciwdeszczowa, uchwyt na kubek.

Linia kolorystyczna

Kolory tapicerki

Wady

Mankamentem jest mały wybór linii kolorystycznej, ale proponowane 2 kolory do wyboru są ciepłe i stonowane.

Konkurenci: Greentom Reversible