//(4,44) Tako Acoustic opinie forum · Wózek Retro z tapicerką a’la skóra
Udostępnij wpis na Facebooku

(4,44) Tako Acoustic opinie forum · Wózek Retro z tapicerką a’la skóra

Zadaj pytanie - zamów
3w1 Tako Acoustic z fotelikiem opinie
3w1 Tako Acoustic z fotelikiem
Tako Acoustic

Ceny

W konfiguracji 2w1 kształtuje się na poziomie 1930 zł

w zestawie 3w1 z fotelikiem: od 2225 zł

Kupony rabatowe

Niestety koszt wózków Tako Acoustic jest dosyć wysoki jak na polskie warunki i bardzo stabilny, ceny są wręcz sztywne na całym rynku, dlatego jedynym sposobem uzyskania znacznej redukcji ceny są kupony rabatowe oferowane przez niektóre sklepy. Warto ich poszukać korzystając z poniższych linków.

Aktualne ceny Tako 2019 Kupon rabatowy Tako Acoustic

Przedział wagowy/wzrostowy

 • z gondolą odpowiedni dla dzieci od urodzenia do ok pół roku
 • wersja spacerowa dla dzieci od 6 miesięcy do ok 3 lat (do 15 kg)
2w1 Tako Acoustic opinie
2w1 Tako Acoustic

Ranking

Klasyczny i elegancki wózek głęboko-spacerowy popularnej firmy Tako  otrzymał dobre notowania w rankingu wózków wielofunkcyjnych

Aktualny ranking wózków wielofunkcyjnych

Zalety

Spacerówka może być montowana w obu kierunkach, ma regulowany plastikowy podnóżek i oparcie rozkładane aż do pozycji leżącej. Natomiast gondola posiada funkcję kołyski oraz regulacje podgłówka.  Tako Acoustic posiada niezwykle miękkie zawieszenie na wahaczach, które sprawia, że jazda po nierównościach nie jest żadnym problemem, a dziecko odczuwa jedynie lekkie komfortowe bujanie. Regulowana rączka wykonana z eko- skóry umożliwia dostosowanie wózka zarówno do niskich jak i wysokich rodziców, a dodatkowym i niezwykle ciekawym elementem jest umieszczony na rączce ocieplacz na ręce- bardzo pomysłowe.

Dodatkowo na stelażu wózka za pomocą odpowiednich adapterów można zamontować następujące foteliki samochodowe:

 • Maxi Cosi:Pebble, Citi, Cabrio
 • Cybex: Aton. Aton 3S, Aton Q, Aton Cloud Q
 • Besafe: IziGo
 • Recaro:Privia
 • Romer: Baby Safe Plus,Baby Safe Plus II,Baby Safe Plus SHR II
 • Kiddy: Evolution Pro2, Evo Lunafix

Opinie eksperta

W przypadku głęboko-spacerowego wózka Tako Acoustic na pierwszy plan wysuwa się jego klasyczny wygląd, duże szprychowe, pompowane koła i ciekawa tapicerka z elementami wykonanymi z materiału imitującego skórę.
Dużą zaletą modelu jest fakt iż jest on bardzo bogato wyposażony w akcesoria, za które co ważne nie trzeba dopłacać, są one bowiem w zestawie z wózkiem. Kupując spacerówkę i gondolę każdy klient dodatkowo otrzymuje: torbę z przewijakiem, mufkę na dłonie , dwa pokrowce na nóżki (do gondoli i spacerówki),metalowy kosz na zakupy,plecak(mocowany na zamki),folię przeciwdeszczową,rękawiczki oraz parasolkę w kolorze wózka.Mając w  skrócie określić  najważniejsze jego cechy, to bez wahania można powiedzieć, że Acoustic jest przykładem klasy i dobrego smaku.

Linia kolorystyczna

Kolory tapicerki Tako Acoustic

Wady

dość wysoka cena

Dane techniczne

 • waga: 14kg
 • stelaż złożony (dxsxw): 89x56x38cm
 • rozłożony (dxsxw): 105x56x108cm
 • średnica kół 37 cm
 • waga 14 kg

Konkurenci:

Bebetto Holland,Bebetto Luca,Bebetto Bresso,Bebetto Vulcano,Bebetto Torino,Maxi Cosi Adorra,Maxi Cosi Stella ,Baby Design Dotty,Baby Design Husky, Baby Design Lupo Comfort,Espiro Next Flow,Espiro Next Avenue,Espiro Next Manhattan,Easygo Optimo,CBX by Cybex Leotie,Cybex Balios S,Jedo Tamel.Jedo Koda,Jedo Trim,Jedo Lark,Jedo Nevo,Riko Basic,Riko Nuno,Riko Sigma,Riko XD,Riko Re-flex,Riko Nestro,Riko Naturo,Riko Team,Roan Esso,Roan Bass