//Spacerówka Phil&Teds Classic (4,38) · Trójkołowy wózek sportowy, z możliwością dokupienia drugiego siedziska

Spacerówka Phil&Teds Classic (4,38) · Trójkołowy wózek sportowy, z możliwością dokupienia drugiego siedziska

Zadaj pytanie - zamów

Phil&Teds Classic Phil&Teds  – sklep DinoRealna cena rynkowa Phil and Teds Classic waha się w przedziale 1490-2050 zł i zależy od zestawu i konfiguracji. W rankingu wózków spacerowych plasuje się na dobrych pozycjach.
Trójkołowa spacerówka nowozelandzkiego producenta  – to nieco uproszczona i uboższa (przez co przystępniejsza cenowo) wersja modelu Vibe (nie można jednak powiedzieć że gorsza). Podobnie jak w przypadku większości innych modeli tej marki,  także Classic ma możliwość montażu dodatkowego siedziska spacerowego, dzięki czemu doskonale sprawdza się zarówno jako wózek dla jedynaka jak i dla bliźniąt i dzieci w różnym wieku.
Model ma pompowane koła z błotnikami, przednie koło skrętne z możliwością blokady, regulowana rączkę i oparcie rozkładane do pozycji całkowicie leżącej (dzięki czemu po dokupieniu miękkiej gondolki Cocoon może być używany od urodzenia). Atutem modelu jest bardzo kompaktowy charakter, pozwalający na jej swobodne przechowywanie i przewożenie. W komplecie z pojedynczą spacerówką  otrzymamy dużą(powiększaną) budkę z daszkiem, kosz na zakupy oraz odpinany pałąk. W opcji dodatkowej, po dokupieniu odpowiedniego adaptera, na konstrukcji wózka 3w1 można zamontować fotelik samochodowy P&T Bebe HS lub Maxi Cosi Cabrio.
Występuje co prawda tylko w jednym kolorze (czarno-szarym), ale istnieje możliwość dokupienia do niego kolorowej wkładki. Waga spacerówki 11 kg – średnia. Cena pojedynczego wózka ok. 1500 zł – do przyjęcia, choć mogła by być niższa.