//Romer Britax Trifix ISOFIX opinie (4,16) · Kolejny ciekawy projekt w ofercie firmy Roemer
Udostępnij wpis na Facebooku

Romer Britax Trifix ISOFIX opinie (4,16) · Kolejny ciekawy projekt w ofercie firmy Roemer

Zadaj pytanie - zamów
Romer Trifix
Romer Trifix 2012

Forum fotelików samochodowych przedstawia opinie o Romer Trifix . Jego cena kształtuje się w granicach 1300-1550 zł.
Może pochwalić się bardzo dobrymi pozycjami  w rankingach fotelików dziecięcych . Model jest nowością w ofercie firmy Romer i jest przeznaczony dla dzieci w przedziale wagowym 9-18 kg.
Wyposażony jest w złącza isofix, dzięki czemu bardzo bezpiecznie i stabilnie przytwierdzony jest do siedzenia samochodowego. Innowacyjny system ISOFIX+ oraz specjalny system pochłaniający energię podczas zderzenia sprawiają, że jest to fotelik niezwykle bezpieczny. Co prawda za wcześnie by opinie na temat bezpieczeństwa móc opierać na testach ADAC, gdyż model ich jeszcze nie przeszedł. Patrząc jednak na testy pozostałych produktów Romer’a, z czystym sumieniem za bezpieczeństwo, możemy dać ocenę co najmniej dobrą.
Jeśli chodzi o funkcje, to posiada on regulowany zagłówek oraz pasy, a także ma możliwość regulacji oparcia  ze śpiącym w nim dzieckiem. Obsługa i regulacja nie wymaga wysiłku ani kombinowania – jest prosta i przyjemna.
Niestety, jak to bywa z fotelikami wyposażonymi w ISOFIX,  nie jest tani, jego cena waha się w przedziale 1400-1550 zł w zależności od rodzaju tapicerki –  to jest drogo, jak na nasze kieszenie. Wadą  jest też jego dosyć pokaźna waga – 10,8 kg.