//Romer Britax Kidfix Sict ISOFIX opinie (4,38) · Ulepszona wersja świetnego fotelika Kidfix
Udostępnij wpis na Facebooku

Romer Britax Kidfix Sict ISOFIX opinie (4,38) · Ulepszona wersja świetnego fotelika Kidfix

Zadaj pytanie - zamów
Romer Kidfix Sict
Romer Kidfix Sict ISOFIX Trendline

Realna cena fotelika Romer Kidfix Sict Isofix wynosi od  650 zł do 950  zł. Cena zależy od tapicerki i dodatkowego wyposażenia.
Jest to model przeznaczony dla dzieci w przedziale wagowym 15-36 kg i montowany za pomocą isofix lub pasów samochodowych. W testach ADAC  otrzymał dobre noty (4). Dodatkowo Kidfix Sict jest o 25%  bezpieczniejszy o od  innych modeli (Kid czy Kidfix). W porównaniu do poprzedniego modelu fotelik ten wzbogacony został o specjalny system ochrony bocznej – SICT (Side Impact Cushion Technology). Jest to nowoczesne rozwiązanie, dzięki któremu dziecko jest jeszcze lepiej chronione na wypadek uderzenia bocznego.
Model ten posiada takie cechy jak: 11-stopniowa regulacja wysokości zagłówka, oparcie dostosowujące się do pochylenia oparcia samochodu, oraz pozycja spoczynkowa, która regulowana jest przy pomocy dźwigni w szczelinie siedziska. Waga  to 6 kg, zaś cena kształtuje się w granicach 829 zł – nie należy do najtańszych, ale jakość i bezpieczeństwo jaki zapewnia rekompensują koszty.
Warto sprawdzić  jego notowania  w rankingu fotelików 15-36 kg.
Crash-testy Kidfix Sict.