//Romer Briatx Baby-Safe Sleeper opinie (4,28) · Gondolka/fotelik Sleeper = maksimum bezpieczeństwa
Udostępnij wpis na Facebooku

Romer Briatx Baby-Safe Sleeper opinie (4,28) · Gondolka/fotelik Sleeper = maksimum bezpieczeństwa

Zadaj pytanie - zamów
Romer  Baby-Safe Sleeper
Romer Baby-Safe Sleeper

Cena  Romer Baby-Safe Sleeper  o-10 kg to kwota rzędu ok. 920zł.  Może się on pochwalić bardzo dobrymi pozycjami  w rankingach.
Crash Testy Roemer Baby-Safe Sleeper.
Podczas każdej podróżny samochodem bezpieczeństwo naszych pociech powinno być bezkompromisowo stawiane na pierwszym miejscu. Taką właśnie polityką kieruje się znana z najwyższych standardów bezpieczeństwa firma Romer, wypuszczając na rynek swoje produkty.
Recenzowany produkt jest nietypowym fotelikiem samochodowym przeznaczonym dla dzieci w przedziale wagowym zaledwie do 10 kg,  w którym to dziecko przewożone jest w pozycji leżącej. Model ten jest więc idealnym produktem do przewożenia maluszków urodzonych przedwcześnie. Jest bardzo bezpieczny i jako jeden z niewielu na rynku otrzymał maksymalną możliwą ocenę w testach zderzeniowych ADAC (5). Dodatkowo może być stosowany jako gondolka i montowany na stelażach wózków Britax. Posiada także regulowane oparcie i składany daszek, a w zestawie do niego załączone jest okrycie na nóżki. Waga produktu jest niska – zaledwie 5 kg, niestety nie można tego samego powiedzieć o cenie, która oscyluje w granicach nawet 1000 zł.