//Recaro Polaric ISOFIX opinie (4,01) · montowany tyłem do kierunku jazdy, świetna jakość wykonania, ale nie na każdą kieszeń
Udostępnij wpis na Facebooku

Recaro Polaric ISOFIX opinie (4,01) · montowany tyłem do kierunku jazdy, świetna jakość wykonania, ale nie na każdą kieszeń

Zadaj pytanie - zamów
Recaro Polaric
Recaro Polaric

Foteliki Recaro Polaric opinie.
Cena detaliczna jest wysoka i kształtuje się w granicach 1100- 1200 zł. Miejsce w rankingu fotelików 9-18  dobre –  z perspektywami na dalszy wzrost .
Jest fotelikiem przeznaczonym dla dzieci z przedziału wagowego 9-18 kg i jest jednym z niewielu modeli na rynku w tym przedziale wagowym, który można mocować tyłem do kierunku jazdy. W testach ADAC otrzymał zadowalającą notę 3. Pposiada zaawansowany system ochrony bocznej oraz regulowaną wysokość zagłówka i pasów, a także regulację odchylenia oparcia.
Recaro Polaric ma mocną metalową podstawę z zaczepami isofix, co bardzo porządnie przytwierdza fotel do siedzenia samochodowego. Jest świetnie wykonany z wysokiej jakości materiałów, a sama tapicerka wykonana jest z miękkiego podobnego do weluru materiału.
Jeśli chodzi o jego wady, to  jest dosyć szeroki, zajmuje dużo miejsca w samochodzie, a w porównaniu ze zwykłymi fotelikami mocowanymi przodem do kierunku jazdy Recaro pozostawia stosunkowo mało miejsca na nóżki. Waga to 5 kg- czyli lekki.