//Recaro Babyzen opinie (4,52) · Luksus, futurystyczny wygląd i klasa – prawie ideał, ale tylko dla osób o grubym portfelu
Udostępnij wpis na Facebooku

Recaro Babyzen opinie (4,52) · Luksus, futurystyczny wygląd i klasa – prawie ideał, ale tylko dla osób o grubym portfelu

Zadaj pytanie - zamów
Recaro Babyzen
Recaro Babyzen

Rynkowa cena Recaro Babyzen mieści się w przedziale 3000 zł – 4600 zł i jest zależna od wielkości zestawu i wyposażenia zawartego w komplecie.
Babyzen to wózek wielofunkcyjny renomowanej firmy Recaro, do tej pory znanej głównie z produkcji bardzo bezpiecznych fotelików samochodowych.
Model ten ma duże koła wykonane z specjalnych materiałów odpornych na przebicie, a przednie kółko jest obrotowe o 360 stopni. Wózek ma także regulowaną wysokość rączki, w wersji głębokiej gondola jest składana na płasko, a w spacerówce mamy dwustronną tapicerkę i regulowane oparcie. Są to zaledwie podstawowe właściwości jakimi może pochwalić się ten wózeczek. Futurystyczny design, ciekawe gadżety oraz niespotykane praktyczne rozwiązania sprawiają, że Recaro jest prawdziwą perełką wśród wózków dziecięcych. Dzięki temu Babyzen jest zdobywcą wielu nagród za innowacyjność.
Niezwykle pomysłowa jest opatentowana przez projektantów marki, zamocowana nad przednim kołem i ładowana energią słoneczną lampka LED. Jest to bardzo ciekawy gadżet, a dzięki umieszczonym na rączce przyciskom w każdej chwili z łatwością można włączyć oświetlenie drogi. Kolejną zaletą jest specjalny system składania sprawiający, że  model ten po złożeniu jest bardzo mały i praktycznie nie ma sobie równych pod tym względem. Wózek jest jednak przede wszystkim bardzo prosty w obsłudze i wykonany z materiałów najwyższej jakości.
Wadą może być nieporęczny kosz na zakupy oraz fakt iż spacerówka nie rozkłada się do pozycji leżącej. Podsumowując, Recaro może jest i świetnym, wygodnym wózkiem ale cena produktu jest niebotyczna, za spacerówkę, gondolę i fotelik zapłacimy ok 5500 zł. Jest to produkt typowo luksusowy, a statystyczny Kowalski nie może sobie pozwolić na taki wydatek. Waga wózka w wersji spacer0wej to 13 kg.