//Quinny Yezz (4,22) · Samolotowa nowość – ultralekka spacerówka dla konesera -teraz [od 399 zł]
Udostępnij wpis na Facebooku

Quinny Yezz (4,22) · Samolotowa nowość – ultralekka spacerówka dla konesera -teraz [od 399 zł]

Zadaj pytanie - zamów
Quinny Yezz opinie
Quinny Yezz
Quinny Yezz

Teraz cena spacerówki do samolotu i podróży Quinny Yezz , kształtuje się od  399 zł w granicach rozsądku. Niebywała okazja zakupu w dobrej cenie, potrwa jedynie do wyczerpania zapasów. Spacerówka otrzymała niezłe oceny w rankingu wózków.
W szeregach holenderskiej firmy Quinny – niezwyczajna spacerówka, której futurystyczne, nietypowe i jednocześnie minimalistyczne kształty przenoszą nas w przyszłość. Za swój nietypowy kształt otrzymał już kilka nagród.
Yezz to bardzo prosty model, przeznaczony głównie do podróży dla starszych dzieci, z uwagi na fakt iż nie ma możliwości regulowania podnóżka, rączki ani oparcia. Za to jest super-kompaktowy, lekki (waży zaledwie 5 kg), bardzo skrętny i całkiem stabilny, oraz wyposażony w wygodny pasek na ramię do przenoszenia (prawie jak torebka). Dodatkowo ma schowek w oparciu i folię przeciwdeszczową w komplecie.
Ma malutkie kółka przypominające te w rolkach,  jest przez to bardzo zwrotny i o dziwo stabilny dzięki mocnemu odpowiednio skonstruowanemu stelażowi.
Jest to  typowo miejska, nieprzystosowana do jazdy po bardzo nierównym terenie, ale łatwa w obsłudze i kompaktowa spacerówka.Idealna  do marketu, na podróż, czy spacer po mieście.