//(4,91) Quinny Moodd opinie · teraz 1000 zł taniej w kolorze Blue Base
Udostępnij wpis na Facebooku

(4,91) Quinny Moodd opinie · teraz 1000 zł taniej w kolorze Blue Base

Zadaj pytanie - zamów
4 w1 Quinny Mood Kolor blue base opinie
4 w1 Quinny Moodd kolor blue base
Quinny Moodd Blue Base

Ten nowoczesny wózek Premium  na białym stelażu  w kolorze Blue Base na białym stelażu ponownie pojawił się  w sprzedaży w bardzo atrakcyjnej cenie.Właśnie o ten  kolor zabiegało wielu klientów i cieszył się on w ubiegłym roku ogromnym zainteresowaniem.

Cena

Quinny Moodd  w  kolorze  Blue Base można już nabyć w cenie od 2149 zł do 3059 zł, w zależności  od wielkości zestawu i wyposażenia.

Cena w wersji 2w1 od 2149 zł, 3w1 za 2549, a 4w1 za 2949 zł.

Cena  zmniejszyła się w ostatnich tygodniach średnio o 1000 zł,   jednak pamiętać trzeba, że oferta jest ważna  jedynie do wyczerpania zapasów.

Niestety ceny wózków Quinny są wysokie i bardzo wyrównane na całym rynku, dlatego czasami jedynym sposobem uzyskania redukcji ceny są kupony rabatowe oferowane przez niektóre sklepy. Warto ich poszukać korzystając z poniższych linków.

Aktualny cennik Quinny Kupon Rabatowy Quinny Moodd

Przedział wiekowy/wagowy 

z gondolą odpowiedni dla dzieci od urodzenia do ok pół roku
wersja spacerowa dla dzieci od 6 miesięcy do ok 3 lat (do 15 kg)

Ranking

Wózek Quinny Moodd jest od kilku lat jest w czołówce  rankingu wózków 3w1,głównie za wygląd, obsługę i popularność. Teraz zyskał dodatkowe punkty za cenę.

Inne kolory wózka

Oprócz koloru Blue Base , dostępne są równie inne kolory, ale droższe o około 1000 zł. Na przykład sama spacerówka w innym kolorze potrafi kosztować 2150 zł.

Kolory Quinny Moodd
Quinny Mood kolor blue base opinie
Quinny Mood kolor blue base

Zalety
W wersji spacerowej posiada siedzisko ustawiane w obu kierunkach, 3 pozycje odchylenia oparcia, regulowaną teleskopową rączkę i regulowany podnóżek.Aluminiowy stelaż  z pompowanymi kołami rozkładany jest automatycznie,a 2 blokady zapobiegają niekontrolowanemu rozłożeniu się wózka.

  • Gondola Foldable jest składana,co stanowi  świetne rozwiązanie podczas podróży samochodem, gdyż zajmuje  niewiele miejsca.
  • w zestawie; osłona p/deszczowa , moskitiera, przykrycie gondolki.

Tapicerka siedziska wózka Quinny Moodd nie wchłania wody i nie przyjmuje brudu – wystarczy zetrzeć rozlany płyn.Jest przypięta  za pomocą nap, w razie konieczności można ją  łatwo zdjąć i przeprać.  Dodatkowym atutem tego modelu  jest fakt,iż do wózka można dokupić przednią 2 kołową oś,by bez problemu w razie potrzeby przeobrazić 3- kołowego Moodd’a w wygodny 4- kołowy pojazd dla malucha.

Opinie eksperta

Wózek posiada niekonwencjonalny modernistyczny design.
Kreatywne i innowacyjne rozwiązania zastosowane przez producenta sprawiają, że Moodd skierowany jest do tych najbardziej wymagających klientów. Całość utrzymana na wysokim poziomie, wózek bardzo prosty i wygodny w obsłudze, a także niezły jakościowo.
W poprzednich latach cena była za wysoka. Aktualnie -do wyczerpania zapasów cena jest bardzo atrakcyjna. Koszt zestawu spacerówka + gondola to  2149 zł . Waga samej spacerówki to 15 kg – umiarkowana.

Funkcje wózka Quinny Mood

Dane techniczne:

  • Wymiary:    
  • złożony (dxsxw): 81x66x31cm
  • rozłożony (dxsxw): 88x66x109cm
  • szerokość oparcia: 35cm
  • głębokość siedziska: 23cm
  • waga :15,1 kg.

Konkurenci:

Chicco Trio Active 3,Maxi Cosi Nova 3,TFK Joggster Trail,TFK Joggster  Sport Plus,TFK Joggster Adwenture,Mountain Buggy Terrain,Mountain Buggy Urban Jungle,Hartan Skater,Britax B-Motion 3 Plus,Baby Jogger Citi Mini,Quinny Zapp Flex