//Phil & Teds Vibe (4,46) · nieskończone możliwości – biegowy, dla jedynaka, bliźniąt czy rodzeństwa

Phil & Teds Vibe (4,46) · nieskończone możliwości – biegowy, dla jedynaka, bliźniąt czy rodzeństwa

Zadaj pytanie - zamów

Wózek Phil&Teds Vibe Phil & Teds Vibe – sklep DinoZa Phil&Teds Vibe trzeba zapłacić od 2460 do 3300 zł w zależności od zestawu i konfiguracji. W rankingu wózków trójkołowych   plasuje się na bardzo dobrych pozycjach.
Renomowana dziecięca marka Phil and Teds o swoich wózkach „nieskromnie”  mówi, że są one najlepszą rzeczą jaka może przytrafić się młodym rodzicom. Musimy przyznać producentowi, że w tym stwierdzeniu ma trochę racji.
Na pierwszy rzut oka zwykła biegowa spacerówka,  po bliższym poznaniu oferuje cały kalejdoskop możliwości. W odpowiedniej konfiguracji to sprytne połączenie wózka terenowego, trójkołowego do joggingu, z modelem dla bliźniąt czy rodzeństwa, który dodatkowo można przeobrazić w w wielofunkcyjny czy 3w1.
Ilość możliwości i konfiguracji w jakich można zakupić ten wózek przechodzi wszelkie oczekiwania młodych rodziców. Dzięki pompowanym kołom  i wygodnemu hamulcowi ręcznemu niestraszna mu żadna przeszkoda, a pokonywanie nawet największych nierówności terenu nie sprawia dyskomfortu zarówno małym „pasażerom”, jak i jego „kierowcy”.  Dzięki tej niecodziennej spacerówce rodzice mogą wspólnie ze swoimi skarbami aktywnie spędzać czas.
Dodatkowo w omawianym przypadku na szczególną uwagę zasługują takie właściwości jak: perfekcyjne wykonanie i wyjątkowa wytrzymałość (w wersji z 2 siedziskami wytrzymuje obciążenie do 35 kg) W komplecie do pojedynczej spacerówki otrzymamy budkę, duży kosz na zakupy, praktyczne błotniki oraz pałąk.
Cena samej spacerówki jest dosyć wysoka – 2459,00 zł, ale  warta jest swoich pieniędzy. Waga spacerówki średnia -12 kg.