//(3,69) Peg-Perego Viaggio 1 Duo Fix K opinie · Fotelik niezły, ale cena znacząco studzi zapał klientów [od 850,00 zł]
Udostępnij wpis na Facebooku

(3,69) Peg-Perego Viaggio 1 Duo Fix K opinie · Fotelik niezły, ale cena znacząco studzi zapał klientów [od 850,00 zł]

Zadaj pytanie - zamów
Peg-Perego Viaggio 1 Duo Fix
Peg-Perego Viaggio 1 Duo Fix
Peg Perego Via 123

Cena

Niestety w przypadku produktów tej włoskiej firmy wysokie ceny nieco zniechęcają klientów, o mniej zasobnych portfelach, do zakupu co by nie mówić dobrych produktów. Cena fotelika bez bazy to ok  820-890 zł, z bazą jest to koszt rzędu 1300 zł.

Kupony rabatowe

Cena fotelików Pegperego Duo jest niestety wysoka i na bardzo sztywnym poziomie, dlatego jedynym sposobem na uzyskanie upustu ( nawet do 10%) jest skorzystanie z kuponów rabatowych oferowanych przez niektóre sklepy internetowe. Warto poszukać korzystając z poniższego cennika.

Peg Perego aktualne ceny Kupon Rabatowy Peg Perego Duo 1 Fix K

Ranking

Fotel otrzymał 3 gwiazdki w testach ADAC – oznacza to, że produkt ten zapewnia naszym pociechom podstawowy poziom bezpieczeństwa. Sytuacja wygląda już dużo lepiej gdy nabędziemy ten model w komplecie z bazą wówczas w ADAC fotel otrzymał 4 gwiazdki.

Ranking fotelików 9-18 kg

Przedział wagowy/wiekowy/wzrostowy

  • przeznaczony dla dzieci w grupie wagowej 9-18 kg do ok 4 roku życia.

Zalety i funkcje

Viaggio  Duo jest stosunkowo szeroki i bardzo miękki, ma regulowaną wysokość pasów, wkładkę redukcyjną dla młodszych dzieci, pasy wewnętrzne wyposażone w system szybkiego napinania oraz 4 stopnie nachylenia. Montowany jest za pomocą pasów samochodowych lub na bazie Peg Perego z isofixem. Oczywiście dużo stabilniejszym sposobem montażu jest ten za pomocą isofixu. Dodatkowo wyposażony jest w system ochrony bocznej. Waga to 10 kg niestety jest ciężki. Na pierwszy plan w przypadku fotelików Peg-Perego wysuwa się jednak ich bardzo dobra jakość, niezwykły nowoczesny design i wygoda jaką zapewniają. Są to czynniki które z pewnością przekonają do zakupu tych, dla których wysoka cena nie stanowi problemu.

Wady

Główną wadą fotelika jest jego wysoka i stabilna cena

Dane techniczne

  • Waga 10 kg
  • Wymiary: 55x45x65,5 cm

Konkurenci

Cybex Sirona, Maxi Cosi Pearl, Romer Trifix, Romer Duo Plus