//Peg-Perego Selfie opinie · najnowsza i nienajtańsza propozycja włoskiej marki [od 1149 zł]
Udostępnij wpis na Facebooku

Peg-Perego Selfie opinie · najnowsza i nienajtańsza propozycja włoskiej marki [od 1149 zł]

Zadaj pytanie - zamów
Peg Perego Selfie opinie
Peg Perego Selfie 2021
Peg Perego Selfie

Cena 

Cena wózka kształtuje się od 1149 zł.

Ranking

Włoska firma Peg Perego istnieje na rynku już od ponad sześćdziesięciu lat. Charakteryzuje ją wysoka jakość i nowoczesny styl, a jej najnowsza propozycja na pierwszy rzut oka wydaje się być godna polecenia i zajmie dobre miejsca w rankingu wózków spacerowych.

Zalety

Konstrukcja Selfie wykonana jest z wytrzymałego aluminium.Wózek dedykowany jest dzieciom do 22 kg wagi. Rączka wózka jest pełna i tak jak wypinany pałąk bezpieczeństwa, wykonana z wysokiej jakości skóry ekologicznej. Wózek prowadzi się lekko i przyjemnie nawet jedną ręką. Lekką jazdę gwarantuje zawieszenie wózka, osadzone na kulkowych łożyskach, oraz amortyzowane cztery koła z systemem Easy Drive.
Selfie składa się automatycznie do niewielkich rozmiarów. Złożony wózek, można transportować za pałąk bezpieczeństwa. Ten lekki model o wadze 6,4 kg, doskonale sprawdzi się w podróży, oraz na pokładzie samolotu.
Jest to bardzo fajna propozycja  włoskiej marki. Lekkość połączona z elegancją. Już wzbudza spore zainteresowanie wśród klientów.

W opcji dodatkowej Travel system
Dzięki adapterowi na wózku można zamocować i fotelik samochodowy Primo Viaggio, Primo Viaggio SL, Primo Viaggio i-Size lub Primo Viaggio Lounge.

Dane techniczne
Średnica kół 14 cm – 17 cm
Rozmiar rozłożonego wózka 51,5 x 106,5 x 89 cm
Wymiary złożonego wózka 51,5 x 62 x 41 cm
Waga 6,4 kg

Selfie Peg Perego wózek z automatycznym systemem składania

Wady

Najbardziej uwidaczniającym się mankamentem wózka Selfie jest jego wysoka cena, przez którą nie każdy może sobie na niego pozwolić.

Konkurenci

Cybex Melio, Bumprider Connect

https://youtu.be/LTLSwf-HW98