//(4,86) Babystyle Oyster Zero opinie · lekkie, kompaktowe i relatywnie niedrogie brytyjskie wózki
Udostępnij wpis na Facebooku

(4,86) Babystyle Oyster Zero opinie · lekkie, kompaktowe i relatywnie niedrogie brytyjskie wózki

Zadaj pytanie - zamów
oyster zero opinie
Oyster Zero 3w1 2018
Oyster Babystyle 2018 Kolory wózka

Oyster Zero to relatywnie niedrogi i bardzo wszechstronny miejski wózek spacerowy i wielofunkcyjny – od niedawna do nabycia  także na naszym rynku. Ta brytyjska marka od lat znana jest klientom w całej Europie, w Polsce zagościła dopiero wiosną 2017.

oyster zero opinie
Oyster Zero 3w1 2018

Ceny regularne
Cena spacerówki to koszt rzędu 1150 zł, wózek wielofunkcyjny 2w1: ok. 1850-1900 zł, a 3w1 travel system za 2350-2400 zł. Są to kwoty bardzo rozsądne uwzględniając jakość i funkcjonalność tych wózków.

Ranking

Wysokie oceny w aktualnym rankingu wózków uzasadnione korzystną relacją ceny do jakości, eleganckim wyglądem, niezawodnością i rosnąca popularnością wśród klientów.

Przewagi
Dzięki współpracy z najlepszymi fabrykami i projektantami na świecie marka Oyster (Baby Style) zyskała ogromną popularność i wysoką pozycję w branży wózkowej.
Model Oyster Zero jest wyjątkowo nowoczesną, lekką, a zarazem mocną konstrukcją, co czyni go produktem bardzo atrakcyjnym dla młodych rodziców.
Dużym atutem jest także kompaktowy charakter modelu, dzięki czemu bez problemu zmieści się nawet do najmniejszego bagażnika.
Wysokiej jakości przyjemne w dotyku materiały oraz wykończenia z ekoskóry  (rączka, pałąk) w połączeniu z solidnie wykonaną nowoczesną konstrukcją nadają wózkowi nutkę elegancji.
Ponadto Zero cechuje się: regulowanym do pozycji leżącej siedziskiem  i regulowanym podnóżkiem, a w komplecie do spacerówki otrzymamy pałąk i osłonę przeciwdeszczową.
Wózek jest praktycznie niezawodny – nie odnotowaliśmy dotąd żadnych reklamacji użytkowników na ten model.

Model Zero – jest idealny do miasta. Na typowo trudny teren proponujemy model Max, ale o nim to już w kolejnym wpisie.

Dane techniczne

  • wymiary rozłożonego wózka: 59x102x87 cm
  • powierzchnia siedząca: 36×24
  • powierzchnia oparcia: 34×46 cm
  • wymiary po złożeniu z koła: 68x59x28
  • wymiary po złożeniu bez kół: 62x50x22
  • średnica przedniego koła: 16.5 cm
  • średnica tylnego koła: 22.5 cm
  • waga stelaża z kołami – 7.9 kg

Wersje

W opcji dodatkowej po dokupieniu do spacerówki odpowiednich adapterów na stelażu wózka zamocować można gondolę (2w1)  lub foteliki samochodowe – wózek 3w1 – takich firm jak: Maxi Cosi, Cybex, Besafe, Kiddy. Po dokupieniu bazy isofix do fotelika otrzymamy wózek 4w1.

Konkurenci
Mima Xari, Cybex Balios, Mutsy Evo, Bebetto Bresso, Inglesina Quad System, Joolz Day, Hartan Racer, Hartan Vip, Cybex Mios, Peg Perego Book Pop-up, Quinny Buzz, Quinny Moodd