//(4,25) Ferrari Beone opinie · 4 gwiazdki w ADAC, rozsądna cena, słynna samochodowa marka

(4,25) Ferrari Beone opinie · 4 gwiazdki w ADAC, rozsądna cena, słynna samochodowa marka

Zadaj pytanie - zamów
ferrari beone opinie
Ferrari Beone 0-13kg
Foteliki Ferrari 2019 Wózki 3w1 z Ferrari Beone

Cena

Cena rozsądna: od 170-350 zł, w zależności od koloru tapicerki i zamontowanego adaptera. W zestawach wózków 3w1 cena tego fotelika jest jeszcze bardziej korzystna.

Foteliki  Ferrari aktualny cennik
ferrari beone opinie
Wózki 3w1 z Ferrari Beone

Ranking
Bardzo wysoko w rankingu fotelików 0-13 kg. A to dzięki bardzo dobrym testom ADAC (4 gwiazdki), rozsądnej cenie i dużej popularności wśród klientów.

Foteliki 0-13 kg aktualny ranking

Zalety
Świetna wiadomość dla entuzjastów włoskiej legendy samochodowej  – Ferrari, gdyż są  oficjalnie licencjonowane przez te firmę oryginalne foteliki samochodowe  Beone na skorupie znanej marki Nania. Jest to nie lada gratka dla każdego zapalonego fana motoryzacji – nie tylko dla właścicieli samochodów tej ekskluzywnej marki. Możemy już potwierdzić, że model znalazł dotychczas liczne grono nabywców.

Oprócz oczywistej klasy i bardzo atrakcyjnego wyglądu Ferrari Beone  jest bardzo bezpieczny (4 w ADAC) i zaskakuje niespotykanie niską ceną. Koszt nosidełka nie przekracza nawet 200 zł, jest to o tyle zaskakujące, że jest to, ta właśnie, słynna marka. Przy takiej cenie, klasie i wyglądzie produktu, inne foteliki wprost bledną. Jak każdy inny produkt z przedziału 0-13 kg Beone montowany jest tyłem do kierunku jazdy za pomocą pasów samochodowych, posiada daszek przeciwsłoneczny, pasy wewnętrzne i wkładkę redukcyjną dla niemowląt.

Kolory fotelika

Kolory fotelika z tapicerka Ferrari Kolory fotelika bez tapicerki Ferrari

Wózki 3w1 z tym fotelikiem
Dodatkowym atutem jest możliwość nabycia fotelika z wbudowanymi specjalnymi adapterami  do montażu na wózkach Roan, Riko, Kunert, Tako, Bebetto, Coletto, Jedo, Euro-Cart czy Camarelo. W takich zestawach wózków 3w1 cena tego fotelika staje się jeszcze bardziej atrakcyjna i konkurencyjna. Jest to nosidełko naprawdę godne polecenia.

Konkurenci
Maxi Cosi Cabriofix, Avionaut Pixel, Cybex Aton, Besafe iZi Go,Maxi Cosi Pebble, Maxi Cosi Citi,  Ramatti Mars, Carlo, Avionaut Kite,