//Mutsy Evo opinie (4,7) · walking on air – podniebny spacer
Udostępnij wpis na Facebooku

Mutsy Evo opinie (4,7) · walking on air – podniebny spacer

Zadaj pytanie - zamów
Mutsy Evo
Mutsy Evo

Dzisiaj na forum długo oczekiwana nowość Mutsy – holenderskiego producenta designerskich wózków. Detaliczna cena  modelu Evo waha się od 1390 zł do 2550 zł w zależności od konfiguracji zestawu lub jakości dołączonego nosidełka. Recenzowany produkt niedługo po swojej premierze w 2012 znalazł się w czołówce rankingu wózków 3w1 z fotelikiem 0-13 kg.
Unikatowość modelu widać już na pierwszy rzut oka. Lekka, ale solidna konstrukcja i wyróżniający się design kół sprawiają wrażenie, że wózek  sam unosi się w powietrzu. I nie jest to jedynie wrażenie. Sprawność, z jaką można nim kierować dzięki czterem kołom z niezależnym zawieszeniem jest porównywalna do lekkości, z jaką piórko unosi się na wietrze. No może trochę przesadzamy…
Ogromnym atutem  jest jego funkcjonalność. Możliwość montowania siedziska spacerówki przodem lub tyłem do kierunku jazdy, regulowana, pokryta miękką skórą rączka i duży kosz to tylko niektóre jego funkcje. Łatwość, z jaką można z nich korzystać jest godna uznania.
Wózek można połączyć z gondolą, spacerówką oraz fotelikami samochodowymi Safe2go oraz Traveller i Cabriofix. Posiada 6 wersji kolorystycznych tkanin oraz 2 wersje kolorystyczne stelażu (czarną i białą).
Waga  oscyluje w granicach 8,4 kg. Z zalet warto wymienić: regulowane oparcie, przekładane siedzisko spacerowe, zintegrowany podnóżek, niewielkie rozmiary po złożeniu a także obrotowe przednie koła. Niektórzy rodzice docenią z pewnością fakt skórzanej rączki i opcjonalnej kolorystyki stelaża (biały lub czarny kolor). Cena rynkowa nowego modelu  kształtuje się na poziomie 1800 zł. Jedynym widocznym mankamentem  jest raczej mała budka w spacerówce, no i  znaczna cena… Poza tym wózek w zasadzie bez zarzutów.