//Maxi Cosi Pearl opinie · Jakość, bezpieczeństwo i komfort na wysokim poziomie… cena także już od 539 zł
Udostępnij wpis na Facebooku

Maxi Cosi Pearl opinie · Jakość, bezpieczeństwo i komfort na wysokim poziomie… cena także już od 539 zł

Zadaj pytanie - zamów
Maxi Cosi Pearl 9-18 kg
Maxi Cosi Pearl 9-18 kg 2021 authentic black

Cena

Fotelik  Maxi Cosi Pearl można zakupić teraz w bardzo atrakcyjnej cenie 539 zł

Ranking
Pearl to dosyć dobry produkt firmy Maxi Cosi, model ten przeznaczony jest dla dzieci w wadze 9-18 kg, w wieku 9 miesięcy do 4 lat. Jest to siedzisko niezwykle wygodne i wykonane z materiałów wysokiej jakości, posiada regulowane pasy wewnętrzne, 6 stopniową regulację zagłówka, oraz 5-stopniową regulację odchylenia oparcia, umożliwiają dostosowanie fotelika do indywidualnych potrzeb klienta.

Rankingi fotelików   plasują opiniowany model na wysokich pozycjach.

Montaż i bezpieczeństwo

Aby Pearl był bezpiecznie i stabilnie zamontowany w samochodzie, niezbędna jest baza FamilyFix. Prawidłowe zamontowanie fotelika na bazie sygnalizowane jest zielonym światełkiem i specjalnym dźwiękiem. Pearl może być montowany tylko przodem do kierunku jazdy.
Pod względem bezpieczeństwa w podróży do fotelika Maxi Cosi Pearl nie można mieć żadnych zastrzeżeń. Pearl zapewnia maksymalną ochronę w przypadku kolizji bocznej, a w testach ADAC otrzymał dobrą ocenę 4 . Wygoda podróży i nowoczesny design w połączeniu z wysokim poziomem bezpieczeństwa jaki zapewnia sprawiają, że jest to produkt bardzo atrakcyjny.

Dane techniczne

Od ok. 9 miesięcy – ok. 3,5 roku
9 – 18 kg (Grupa 1)
waga 5,8 kg

Konkurenci:

Maxi Cosi Tobi,  Maxi Cosi Nomad