//(4,96) Maxi Cosi Adorra opinie · Kompaktowy wózek wielofunkcyjny w dużej promocji – nawet 1000 zł taniej
Udostępnij wpis na Facebooku

(4,96) Maxi Cosi Adorra opinie · Kompaktowy wózek wielofunkcyjny w dużej promocji – nawet 1000 zł taniej

Zadaj pytanie - zamów
Maxi Cosi Adorra  opinie
Maxi Cosi Adorra

Maxi Cosi Adorra  2019

Ceny
Opisywany model w wersji spacerowej można kupić  za 1350 zł oczywiście gdy powiększamy zestaw o kolejnie elementy ( gondole, fotelik i bazę) to cena automatycznie rośnie: 2w1 za 1800 zł, 3w1 za 2200 zł 4w1 za 2800 zł. Podane ceny są, rzecz jasna, nieco przybliżone, gdyz rynek jest bardzo dynamiczny.
Nasza rada: niektóre firmy stosują bardzo atrakcyjne kupony rabatowe, które znacznie obniżają pierwotne ceny podane na stronie. Warto poszukać.

Aktualne ceny Maxi Cosi

Ranking

Dzięki rewelacyjnej sprzedaży zaraz po premierze, możliwa jest pierwsza ocena w rankingu wózków dziecięcych. Wózek zasłużył na dobre oceny za wygląd , ergonomie i popularność, gorzej z ceną.

Aktualny ranking wózków dziecięcych

Zalety

Kompaktowy i łatwy w obsłudze wózek Adorra to nowość w ofercie Maxi Cosi. Model łączy w sobie to co najlepsze z wózków terenowych i miejskich. Do jego największych atutów należą prosty i wygodny sposób składania stelaża razem z siedziskiem  i do małych rozmiarów, dość duże koła i stosunkowo niska waga (12 kg).
Model Adorra jest młodą propozycją producenta, w sieci nie ma więc jeszcze za dużo opinii na jego temat, ale sugerując się ogromną popularnością tego wózka  możemy się spodziewać , że okaże się strzałem w dziesiątkę. Wózek występuje zarówno w wersji spacerowej jak i w komplecie z nowoczesną gondolą Oria czy fotelikiem samochodowym tworząc tym samym praktyczny travel system.
Bardzo duże zainteresowanie modelem sprawia, że sprzedaje się on jak świeże bułeczki, co z kolei powoduje, że czas oczekiwania na zamówienie jest dość długi. Szczególnie rozchwytywany jest kolor sparkling grey, ale inne kolory tapicerek też  ” nie od macochy”.

Linia kolorystyczna

Wady

Małym mankamentem mogą być jedynie piankowe koła, lecz z drugiej strony  to one sprawiają, że waga wózka nie jest wysoka, dlatego więc przymykamy na to oko.

Konkurenci
Maxi Cosi LaikaEasygo Optimo, Cybex Balios, CBX Leotie   Peg Perego Ypsi