//Mamas & Papas Ocarro opinie (4,68) · Wózki bardzo popularne w UK, równie szybko zyskują sympatyków w Polsce [od 2750 zł]
Udostępnij wpis na Facebooku

Mamas & Papas Ocarro opinie (4,68) · Wózki bardzo popularne w UK, równie szybko zyskują sympatyków w Polsce [od 2750 zł]

Zadaj pytanie - zamów
Mamas&Papas Ocarro opinie
Mamas&Papas Ocarro
Mamas & Papas

Cena rynkowa porównywanego produktu zależna jest od wielkości zestawu i mieści się w przedziale od 1709 zł   do 3780 zł.

Ranking

Modele Ocarro, Strada i Ario to najnowsze modele brytyjskiej marki Mamas & Papas.  Marka ta znana jest od wielu lat, na Polski rynek producent ten wprowadził ostatnio nowości, które cieszą się coraz większą popularnością w naszym kraju. Cechuje je nowoczesny design, funkcjonalność i elegancki wygląd.  Dzięki temu, iż wózek można złożyć jedną ręką do kompaktowych rozmiarów z pewnością nie zajmie wiele miejsca w domu , bez problemu zmieści się też w bagażniku samochodu.. Spacerówka  posłuży maleństwu od pierwszych dni po urodzeniu, aż do uzyskania przez niego wagi 22 kg .  Sympatycy tych ważnych zalet, z pewnością znajdą swój własny model. Opiniowany model, może śmiało konkurować ze znanymi markami w świecie wózków.

Zalety i funkcje

Ocarro posiada siedzisko spacerowe ustawiane w obu kierunkach, oparcie odchylane do pozycji leżącej i regulowany podnóżek, oraz regulowaną  rączkę. W komplecie do niego znajdują się: folia przeciwdeszczowa oraz kosz na zakupy.  Charakteryzuje go przede wszystkim prosta konstrukcja i mała waga, a takie cechy jak opony odporne na przebicie,terenowe zawieszenie sprawiają że z łatwością pokonuje krawężniki  i jeździ się nim lekko i wygodnie.

W wersji spacerowej Ario waży zaledwie 7,6 kg – i doskonale sprawdzi się w podróży i na pokładzie samolotu. Cena zestawu spacerówka + gondola to ok.2374 zł – jak najbardziej korzystny zakup.

Wady

Wśród ogólnie dobrych opinii o nim od czasu do czasu pojawiają się narzekania na jego  wygórowaną cenę, nie na każdą kieszeń.

Dane techniczne

Wiek: 0-22 kg lub do 4 lat
Europejska norma bezpieczeństwa: EN 1888-1 i 2: 2018
Rączka nisko H88 x W45 x D103,5cm
Rączka wysoko: H99 x W45 x D95.5cm
Rozmiar po złożeniu: H25 x W45 x D55cm
Waga: 7,6 kg

Mamas & Papas Strada opinie
Mamas & Papas Strada

Konkurenci:

Cybex Melio,   Joolz Aer

https://youtu.be/H-k_IjVaasE