//Kunert Ivento opinie · Szykowny model ale nie nadwyręży domowego budżetu teraz do 15% taniej [od 2159 zł]
Udostępnij wpis na Facebooku

Kunert Ivento opinie · Szykowny model ale nie nadwyręży domowego budżetu teraz do 15% taniej [od 2159 zł]

Zadaj pytanie - zamów
Kunert Ivento 2w1 opinie
Kunert Ivento 2w1
Wózki Kunert

Cena

W dniach od 9 do 26 czerwca można nabyć wózki marki Kunert do 15% taniej

Cena uniwersalnego wózka dla dziecka Kunert Ivento kształtuje się w granicach od 2159 zł do 3179 zł w zależności od zestawu i wyposażenia.


Aktualne ceny wózków Kunert

Ranking

Z uwagi na niską cenę i dobre właściwości jezdne wózek zajmuje całkiem niezłe miejsce w rankingu wózków wielofunkcyjnych.

Ranking wózków wielofunkcyjnych

Opinia eksperta

Ivento to najnowszy model głęboko-spacerowy polskiego producenta- firmy Kunert.  Posiada wiele cennych zalet: jest przede wszystkim atrakcyjny cenowo, ma bogate wyposażenie i dzięki miękkiemu zawieszeniu, świetnej  amortyzacji jest łatwy w prowadzeniu i świetnie radzi sobie zarówno w mieście, jak i w trudnych warunkach terenowych. W wersji głębokiej gondola 3D o modernistycznym kształcie,  wyróżnia ten model  pośród innych wózków, a złoty emblemat nadaje mu elegancji .
Rączka wykonana z materiału o strukturze carbonu, dzięki czemu wygląd jest bardziej luksusowy
W komplecie do wózka znajdują się: uchwyt na rękę, torba, przewijak, termos, uchwyt na napój, moskitiera, folia przeciwdeszczowa, materacyk bambusowy do gondoli, materacyk do spacerówki

Wózek można nabyć także w wersji 3w1 z fotelikiem. Cena zestawu jest bardzo przystępna – za cały komplet (spacerówka+gondola+fotelik) zapłacimy zaledwie 2669 zł. Model ten w dobie kryzysu ma całkiem duże szanse na sukces, bo nie tylko jest przystępny cenowo, ale również elegancki i uniwersalny. Zaletą bardzo krótki czas realizacji – 7 dni roboczych.

  • kolor ramy do wyboru: złota lub czarna

Dane techniczne

wersja spacerowa

  • Długość:95 cm, szerokość:59 cm, wysokość:115 cm, waga:12,05 kg

https://youtu.be/_l11gVxDGKU?list=TLGGFpdP_FqZZv4xNTA2MjAyMw