//(4.21) Kiddy Evolution Pro 2 · fotelik 0-13 kg z nowatorską funkcją regulacji na płasko [od 629 zł]
Udostępnij wpis na Facebooku

(4.21) Kiddy Evolution Pro 2 · fotelik 0-13 kg z nowatorską funkcją regulacji na płasko [od 629 zł]

Zadaj pytanie - zamów
Kiddy Evolution Pro 2 opinie
Kiddy Evolution Pro 2 (0-13 kg) z bazą
Kiddy Evolution Pro 2 2019

Cena  fotelika 0-13 kg oscyluje w granicach od 590 zł, natomiast w wersji z bazą to dodatkowa oszczędność rzędu 10%  czyli 1214 zł

Kupony rabatowe

Ceny fotelików Kiddy są na umiarkowanym poziomie, ale zawsze miło jest kupić jeszcze taniej, dlatego polecamy kupony rabatowe oferowane przez niektóre sklepy. Wtedy powyższe ceny mogą ulec znacznej redukcji nawet do 10%. Warto poszukać tańszych ofert korzystając z poniższych linków.

Aktualny cennik Kiddy 2019 Kupon rabatowy Kiddy Evolution Pro 2

Zakres wagowy /wzrostowy

Waga: 0-13 kg

Grupa: 0+   od urodzenia do około 15 miesięcy

Ranking

Kiddy Evolution Pro 2 otrzymał  4 gwiazdki  w testach Adac. Jest też jednym z najmłodszych modeli tej znanej niemieckiej firmy. Znajduje uznanie klientów dzięki bardzo dobrym wynikom w rankingach. Wszystkie foteliki Kiddy objęte są profesjonalną obsługą powypadkową. Na swoje produkty firma udziela  3 letniej gwarancji.

Aktualny ranking fotelików 0-13 kg

Zalety

  • Jedyna na świecie funkcja rozkładania do pozycji leżącej.
  • Sprawdzony i rekomendowany przez specjalistów.
  • Proste mocowanie dzięki ulepszonej prowadnicy pasów lub za pomocą bazy Isofix (opcja).
  • Regulowana wysokość pasów.
  • Zintegrowany duży daszek przeciwsłoneczny z 6-stopniową regulacją.
  • Dodatkowa wkładka dla wcześniaków zapewnia komfort małych niemowlętom i wcześniakom.
  • Inną niepowtarzalną cechą jest wzór: kropki oznaczają kod Morse‘a, który układa się w specjalny komunikat: „Kiddy – kochamy nasze dzieci.”
  • Dzięki nieskomplikowanemu systemowi adapterów  Evolution Pro 2 można montować na wielu wózkach głębokich i spacerowych.
  • Gdy dziecko znajduje się na kolanach rodzica i następują turbulencje, na malucha oddziałują siły ciała dorosłego.  Dlatego właśnie zaleca się zabieranie fotelika dla maluchów również do samolotu. Fotelik Evolution Pro 2 posiada certyfikat lotniczy TÜV Rheimland- oficjalnie dopuszczony do użytku w samolocie.
   foteliki dopuszczone do użytku w samolocie 

Linia kolorystyczna

Kolory tapicerki 2019<

Montaż i bezpieczeństwo

Fotelik Evolution Pro 2 można zainstalować  w samochodzie przypinając go pasem bezpieczeństwa,  albo przy użyciu bazy Kiddy Isofix Base 2.

Lista samochodów z isofixem

Opinie eksperta

Poważną przesłanką pomocną przy projektowaniu konstrukcji opiniowanego nosidełka była  pewna ważna obserwacja statystyczna. Otóż  zmierzono czas przebywania dziecka w foteliku samochodowym 0-13 kg w zależności od sposobu jego użytkowania . Wyniki były – na pierwszy rzut oka  – nieco zaskakujące. Okazało się, że w aucie  maluch przebywa tylko 12 % całkowitego czasu użytkowania tego fotelika, w  nosidełku przy przenoszeniu z miejsca na miejsce 8%, a aż 80 % dziecko przebywa w  tym fotelu na stelażu wózka. Nasuwają się dwa wnioski: po pierwsze wydaje się, ze rodzice nadużywają tego   sposobu przewożenia tak małego dziecka , gdyż znacznie zdrowsza jest w tej fazie życia całkowicie płaska gondola, do czego zresztą zachęcamy rodziców. Po drugie kapitalnego znaczenia nabiera taka konstrukcja fotelika 0-13, która minimalizowałaby możliwy  niekorzystny wpływ zbyt długiego przebywania  w nie w pełni wyprostowanej pozycji na miękki kręgosłup noworodka.To właśnie Kiddy Evolution jest odpowiedzią na ten problem. Ma możliwość regulacji swojego kształtu na stelażu wózka i praktycznie prostuje się do  pozycji leżącej, co czyni go znakomitym zamiennikiem dla gondoli.  Jest też 4 cm dłuższy niż Maxi Cosi CabrioFix , co oznacza dłuższe użytkowania. o około 3-4 miesiące w foteliku tyłem do kierunku jazdy. Nosidełko posiada też funkcja kołysania.Następnym plusem jest zwiększenie komfortu dziecka dzięki  opatentowanemu systemowi  kratownicy umożliwiającemu dodatkową wentylację fotelika.

Naprawdę polecamy

Kiddy Evolution Pro 2 opinie
Kiddy Evolution Pro 2 z bazą

Wady

znaczna waga fotelika

Dane techniczne:

    • Szerokość:  66 cm
    • Wysokość: 44 cm
    • Głębokość: 62 cm
    • Waga: 4,9 kg

Koszty dostawy

Wózki 3w1 – dostawa gratis w całej Polsce.
Zamówienie powyżej 4000,00 zł – dostawa gratis w całej Europie.
Zamówienie poniżej 1500,00 zł – koszt dostawy 29,00 zł przy przedpłacie, za pobraniem 39,00 zł

Konkurenci:

Cybex Cloud Q   Cloud Z i-size  Cybex Cloud Q Plus