//(4,14) Kees Tandem Deluxe opinie · Przyzwoita spacerówka dla bliźniąt lub rodzeństwa w różnym wieku -10% taniej do 15 lutego
Udostępnij wpis na Facebooku

(4,14) Kees Tandem Deluxe opinie · Przyzwoita spacerówka dla bliźniąt lub rodzeństwa w różnym wieku -10% taniej do 15 lutego

Zadaj pytanie - zamów
Kees Tandem Deluxe
Kees Tandem Deluxe
Kekk By Kees  2019

Cena

Cena modelu Kees Tandem Deluxe  to kwota około 1200zł  – cena  jest przyzwoita

Kupony rabatowe

Cena holenderskich wózków Kees Tandem Deluxe  jest na umiarkowanym , ale niestety wyjątkowo stałym poziomie w większości sklepów internetowych i stacjonarnych, dlatego polecamy kupony rabatowe oferowane przez niektórych sprzedawców. Wówczas ceny mogą ulec znacznej redukcji nawet do 10%. Warto poszukać tańszych ofert korzystając z poniższych linków.

Kees pełny cennik Kupon rabatowy Kees Tandem Deluxe

Kees Tandem Deluxe opinie
Kees Tandem Deluxe

Ranking
Otrzymał on przyzwoite oceny w rankingu wózków bliźniaczych.

Ranking wozków bliźniaczych

Zalety
Produkt posiada niezależnie regulowane oparcia (przednie odchylane do pozycji półleżącej, tylne do całkiem leżącej) oraz dwa podnóżki, w tym przedni z regulacją wysokości.
Dodatkowo na tylnym siedzisku można zamontować miękką gondolkę, dzięki czemu jest odpowiedni zarówno dla bliźniąt jak i dzieci w różnym wieku.
Wygodna jazda w miejskich alejkach i nie najgorzej radzi on sobie też z bardziej wymagającym terenem, Jakość wózków Kees jest raczej na dobrym poziomie.
Tandem Deluxe ma duże piankowe kółka, przednie koła podwójne i skrętne z możliwością blokady do jazdy na wprost, a w komplecie  znajdują się: pokrowiec na nóżki i folia przeciwdeszczowa.

Wady

Do wad  zaliczyć można z pewnością trudny dostęp do kosza i wysoką wagę (18 kg).

Konkurenci

Babystyle Oyster Max,Bebetto 42 For Two,Kekk by Kees Xinn Twin, Hauck Roadster Duo,Easygo Duo Comfort, Easygo 2 of Us, Baby Jogger City Select, Chicco Stroll in 2