//Jedo Fyn 4DS opinie (4,26) · wygodny wózek dla mamy, teraz w nowych kolorach 2013
Udostępnij wpis na Facebooku

Jedo Fyn 4DS opinie (4,26) · wygodny wózek dla mamy, teraz w nowych kolorach 2013

Zadaj pytanie - zamów
Jedo Fyn 4DS Classic
Jedo Fyn 4DS Classic

Racjonalna cena rynkowa wózka wielofunkcyjnego  Jedo Fyn 4DS najczęściej waha się od 1800 zł do 2900 zł w zależności od jego konfiguracji  i wyposażenia w  dodatki : torbę, śpiwór, adaptery itp.
Model  Fyn 4DS  firmy Jedo posiada  w komplecie  gondolę i torbę pielęgnacyjną.  Jest zwinny i  leciutko się go prowadzi, dzięki pompowanym kołom i  przednim kołom skrętnym  o 360 stopni , z możliwością blokady do jazdy na wprost.
Świetna amortyzacja sprawia,  że dziecko może spokojnie zasnąć na spacerze. Jedo Fyn jest zwrotny a jednocześnie stabilny , idealny na jazdę po chodniku lub po parku. Duża gondola zapewnia  dziecku komfort,z uwagi na fakt,iż  posiada mechanizm cichego składania budki. Wózek posiada szeroki wybór kolorów i funkcje kołyski . Spacerówka może być zamontowana przodem lub tyłem do kierunku jazdy.  Możliwość montażu fotelika samochodowego Jedo Berbero oraz  dzięki dodatkowym łącznikom :   Romer Baby Safe,  Grillo  Deltim,  Cabrio Maxi Cosi.
Wagaw wersji spacerowej: 9,2 kg w wersji głębokiej: 14,4 kg.
Jego wadą  jest  duży  rozmiar po złożeniu ( nie mieści się w małych bagażnikach) oraz fakt iz firma Jedo od dawna nie odświeżała kolorystyki,  co sprawia, że mimo iż  jest to dobra propozycja, to powoli odchodzi ona do lamusa.  Średnia cena rynkowa zestawu spacerówka+gondola+ fotelik Jedo Berbero to 1990 zł – w granicach rozsądku.