//Hauck Eagle Soft Trio Set opinie (4,0) · Nie bez przyczyny nazywa się Eagle – orzełek „lata” jak marzenie.

Hauck Eagle Soft Trio Set opinie (4,0) · Nie bez przyczyny nazywa się Eagle – orzełek „lata” jak marzenie.

Zadaj pytanie - zamów
Hauck Eagle Softtrioset
Hauck Eagle Softtrioset

Cena parasolki Hauck Eagle Soft Trio Set kształtuje się w granicach 1200-2100 zł w zależności od zestawu i wyposażenia.  Niezłe pozycje  w  rankingach.
Wózek 3w1 typu parasolka  to bardzo ciekawa propozycja. Posiada duży kosz na zakupy, przednie koła skrętne z możliwością blokady do jazdy na wprost i regulowaną wysokość rączek, która pozwala na wygodne spacerowanie zarówno niskim jak i tym wysokim rodzicom.
Całkiem dobra amortyzacja wraz z podwójnymi plastikowymi kółkami świetnie imitującymi pompowane sprawiają, że wózek lekko śmiga zarówno w warunkach miejskich jak i tych bardziej wymagających. Nie bez powodu producent nazwał ten model Eagle – orzeł z pewnością „poleci” daleko.
Spacerówka montowana jest w obu kierunkach, ma siedzisko odchylane do pozycji leżącej i regulowany podnóżek, w wersji głębokiej mamy miękką gondolką z uchwytami do przenoszenia, a fotelik posiada zdejmowany daszek i redukcyjną wkładką dla niemowlaka. Całość wykonana z wytrzymałego materiału, i do tego miłego w dotyku.
Jakość bez zastrzeżeń – w końcu niemiecka precyzja. Dodatkowo jak przystało na parasolkę jest mały po złożeniu. Waga spacerówki to 11,1 kg – jak na parasolkę to sporo, ale aby na stelażu  można zamontować fotelik i gondolę to produkt musi być wytrzymały, a co się z tym wiąże cięższy. Cena całego zestawu 3w1 to ok 1750 zł – całkiem korzystnie.