//Hartan Topline X opinie (4,58) · Niemiecka jakość i wykonanie
Udostępnij wpis na Facebooku

Hartan Topline X opinie (4,58) · Niemiecka jakość i wykonanie

Zadaj pytanie - zamów

hartan topline xŚrednia cena sklepowa wózka Hartan Topline X wynosi od 2050 zł do 3900 zł w zależności od konfiguracji, rodzaju gondoli i dołączonego fotelika samochodowego. Od kilkunastu miesięcy zajmuje on wysokie miejsce w rankingu.
Topline X to sztandarowy wózek firmy Hartan.  Jak wszystkie inne modele tej firmy produkowany jest całkowicie w Niemczech, co wpływa na cenę, ale też na jakość wykonania. Wszystko w nim jest dokładnie opracowane i przemyślane.
Wyroby marki okazały się najlepsze pośród 14 największych firm europejskich pod kątem zagrożeń toksycznych. Czyli są najbezpieczniejsze wśród najbardziej renomowanych producentów. W ogóle Hartan przykłada dużą wagę do bezpieczeństwa dziecka, stosując wiele nowatorskich rozwiązań w tym zakresie np. budka z dodatkowym filterm przeciwsłonecznym , czy dodatkowy ręczny hamulec w niektórych wersjach. Model ma aluminiową konstrukcję stelaża i wersję na łożyskowanych kołach pneumatycznych lub pompowanych. Świetnie się prowadzi i ma funkcjonalną przekładaną rączkę z mechanizmem zabezpieczającym przed przypadkowym złożeniem się wózka.
Ponieważ firma ma 60 wzorów kolorystycznych do wyboru, oczekiwanie na zamówienie trwa około 4 tygodni, co jest niewątpliwym minusem i poważnym dyskomfortem dla nabywcy. Niestety producent przy tak bogatym wyborze kolorów nie jest w stanie mieć na stanie wszystkich wzorów i szyje tapicerkę ” pod zamówienie klienta ” .
Waga wersji spacerowej na kołach pompowanych : 15, 4 kg, waga z gondolą : 14,5 kg.
Cena wersji spacerowej na kołach pompowanych wynosi około 2200 zł, a razem z miękką gondolą  3200 zł . Ceny mogą się różnić w poszczególnych sklepach.