//Graco Symbio forum (3,64) · Nie taki rewelacyjny jak o nim mówią

Graco Symbio forum (3,64) · Nie taki rewelacyjny jak o nim mówią

Zadaj pytanie - zamów
Graco Symbio
Graco Symbio

Graco – sklep DinoOpinie o spacerowym wózku Graco Symbio sa bardzo zróżnicowane. Poniżej nasze zdanie o tym produkcie. Rzeczywista cena  oscyluje w przedziale 1750 zł – 3100 zł i zależy od konfiguracji i wielkości zestawu.
Rankingi  – niskie oceny.
Jest to, bardzo zachwalana przez niektórych, nowoczesna spacerówka firmy Graco. Posiada 3 pozycje nachylenia oparcia, sprężynowane zawieszenie, ma łatwo przekładaną rączkę, oraz budkę wykonaną z materiałów odpornych na promieniowanie UV.  Dodatkowo tkaniny z których wykonano tapicerkę poddane zostały testom na obecność substancji toksycznych i łatwopalność. Ma możliwość zamontowania na stelażu fotelika lub gondoli. W zestawie  znajdują się folia przeciwdeszczowa oraz adapter do fotelika.
Model jest  kompaktową spacerówką, która po złożeniu zajmuje mało miejsca, do tego jest lekka (waży 7,5 kg) i w miarę prosta w obsłudze. Jednak mimo dobrego wyglądu  i lekkości, jakość  pozostawia wiele do życzenia, a sam produkt jest znacznie przereklamowany i do tego drogi. Cena  to 1830  zł- bardzo wysoka, przy czym cena w żaden sposób nie przekłada się na jakość.