//Graco Evo opinie (4,14) · Fantazyjny design w umiarkowanej cenie

Graco Evo opinie (4,14) · Fantazyjny design w umiarkowanej cenie

Zadaj pytanie - zamów
Graco Evo
Graco Evo

Dzisiaj na forum wózek, który wzbudza ambiwalentne uczucia. Z jednej strony intensywny marketing z wieloma komentarzami pozytywnym każe oceniać go wysoko. Jednak nasze oceny nie są aż tak entuzjastyczne, gdyż cześć opinii wygląda na niewiarygodne i sponsorowane. Cena  Graco Evo kształtuje się w granicach 900 zł – 1900 zł w zależności  od zestawu i wyposażenia.
Firma Graco przedstawiła niedawno swoje propozycje na rok 2012. Tym razem producent swoich klientów chce oczarować nowym modelem Evo. Imponujący czarny stelaż wraz z fantazyjnym wyglądem tapicerki sprawiają że wózeczek jest na prawdę miły dla oka. Jazda  dzięki piankowym kołom i przednim kołom skrętnym oraz niezłej amortyzacji także nie sprawia większych trudności.
W wersji spacerowej  posiada odwracane siedzisko, oparcie rozkładane do pozycji leżącej oraz regulowany podnóżek. Dodatkowo dzięki systemowi One-Click Graco Evo nie sprawia żadnych problemów podczas montażu poszczególnych elementów zestawu na stelażu – jest to czynność banalnie prosta.
Jak w większości wózków tej firmy jakość opiniowanego modelu jest raczej na bardzo przeciętnym poziomie – ani nie razi, ani nie zachwyca. Chociaż znaczna cena wymaga adekwatnej doń jakości.
W komplecie znajdują się: budka, kosz na zakupy, folia przeciwdeszczowa oraz osłonka na nogi do spacerówki. Cena zestawu fotelik Jumbo Baby+spacerówka+gondola+baza  jest do przyjęcia i kształtuje się w granicach 2000 zł. Waga  w wersji spacerowej nawet niezła- 11 kg