//(4.67) GB Pockit opinie – najmniejszy wózek świata, inne modele tej firmy równie lekkie
Udostępnij wpis na Facebooku

(4.67) GB Pockit opinie – najmniejszy wózek świata, inne modele tej firmy równie lekkie

Zadaj pytanie - zamów
gb pockit
GB Pockit opinie
GB Pockit 2019

Cena wózka

Kształtuje się od już od 740 zł .  Obiektywnie stosunkowo drogo, jak za wózek typu parasolka.

Ceny wózków GB są niestety wysokie i niestety bardzo stabilne, dlatego polecamy kupony rabatowe oferowane przez niektóre sklepy. Wtedy powyższe ceny mogą ulec znacznej redukcji. Warto poszukać tańszych ofert korzystając z poniższego cennika.

Aktualne  ceny wózków GB 2019 Kupon rabatowy GB Pockit

Przedział wiekowy/wagowy

przeznaczony dla dzieci od 9 do 14 kg.

Ranking

Po początkowym sukcesie na rynku obecnie popularność wózka nieco spadło, co ma odzwierciedlenie w nieco zniżkującej pozycji w rankingu wózków parasolek .

Aktualny ranking lekkich wózków parasolek 2019

Zalety

Wózek posiada tylko dwa etapy składania i rozkładania.Rozkładany jest jedną ręką, łatwy w obsłudze i najmniejszy po złożeniu.W zaledwie kilka sekund osiąga wymiary: 30x18x35 cm.Jest wyjątkowo lekki, a jego waga to 4,3 kg. Idealnie sprawdzi się w czasie podróży.

Dużą zaletą jest kształt po złożeniu. Pakunek jest poręczny i mieści się w różnych schowkach.

Opinie eksperta

Na targach w Kielcach mieliśmy przyjemność zapoznać się z ofertą niemiecko-chińskiej firmy Goodbaby, występującą częściej pod logo GB. Są to bardzo lekkie wózki przeznaczone do jazdy miejskiej, do podróży o jazdy samochodem i samolotem. Wiele wskazuje na to, że znajdą uznanie na naszym rynku. Wartym szczególnej uwagi jest  Pockit – model faktycznie kieszonkowy, jak zresztą podpowiada sama nazwa. Producent twierdzi, ze jest to aktualnie najmniejszy wózek po złożeniu na świecie, co zostało potwierdzone w Księdze Guinessa. Można go swobodnie zmieścić w czasie podróży pociągiem lub samolotem, pod  fotelem lub w miejscu bagażowym nad głową.

GB Pockit opinie

Wady

Nie posiada praktycznie żadnej amortyzacji, oraz możliwości regulowania pozycji oparcia, ale nie można mieć wszystkiego przy tak  zminiaturyzowanej konstrukcji.

Linia kolorystyczna

Kolory wózka

Dane techniczne

waga zaledwie 4,3 kg ,

wymiary po złożeniu to 30 x 18 x 35 cm.

wymiary przed złożeniem 44,5 x 71 x 101.

Konkurenci:

GB Pockit Plus,Peg Perego Si Completo,Peg Perego Pliko Mini,Quinny Zapp Xtra,Quinny Yezz,Chicco Mini Mo,Chicco OHlala,Chicco Lite Way,Safety 1st Peps,Tots Minimi,,Zuma Kids Mini ,Inglesina Trip,Omnio V2,GB Qbit,Kekk by Kees Xinn,Cybex Eezy S,Cybex Etu,CBX by Cybex Etu Plus,Easygo Minima.