//(4,21) Peg-Perego Viaggio 2-3 Surefix opinia · Bezpieczny i nietoksyczny fotelik dla dziecka [~629 zł]
Udostępnij wpis na Facebooku

(4,21) Peg-Perego Viaggio 2-3 Surefix opinia · Bezpieczny i nietoksyczny fotelik dla dziecka [~629 zł]

Zadaj pytanie - zamów
Peg-Perego Viaggio Surefix opinie
Peg-Perego Viaggio 2-3 Surefix
Foteliki Peg-Perego

Cena

Średnia cena internetowa fotelika samochodowego 15-36 kg Peg-Perego Viaggio Surefix waha się w granicach 629 zł

Kupony rabatowe

Ceny fotelików Peg perego są umiarkowanie wysokie, ale zawsze miło jest kupić jeszcze taniej, dlatego polecamy kupony rabatowe oferowane przez niektóre sklepy. Wówczas ceny mogą ulec znacznej redukcji – nawet 10%. Warto poszukać tańszych ofert korzystając z poniższego cennika lub linku.

Peg-Perego aktualny cennik 2019 Kupon rabatowy Peg-Perego Viaggio 2-3 Surefix

Ranking

Fotelik w testach ADAC otrzymał ogólną ocenę dobrą, a jeśli chodzi o poziom toksyczności to bardzo dobrą , dlatego w rankingu  znalazł się na bardzo dobrych pozycjach.

Aktualny ranking fotelików 15-36 kg

Zakres wagowy /wzrostowy/wiekowy

  • dla dzieci od 15- 36kg
  • od 3 do 12 roku życia

Opinia eksperta

Peg Perego Viaggio 2-3 Surefix opinie
Peg Perego Viaggio 2-3 Surefix

Jest to komfortowe siedzisko przeznaczone dla dzieci od 3 do 12 lat, fotelik otrzymał bardzo dobre wyniki w testach ADAC. Jest lekki i łatwy w obsłudze a do tego bezpieczny, więc świetnie spełnia najważniejsze kryteria jakimi kierują się przy wyborze młodzi rodzice.
W regulowanym zagłówku znajdują się zaczepy do  pasów samochodowych, regulowane w zależności od wzrostu dziecka,  dzięki temu pas faktycznie chroni młodego człowieka w razie wypadku. W samochodzie mocowany jest za pomocą isofixu, ma odchylane oparcie, wygodne szerokie siedzisko oraz praktyczne wysuwane uchwyty na kubek. Dodatkowo dość istotnym atutem jest jego jakość, wykonany jest bowiem z porządnej oddychającej tkaniny, dzięki czemu dziecko się w nim nie poci. Zwieńczeniem dobrych opinii  jest sam wynik testów ADAC, gdzie za bezpieczeństwo otrzymał dobrą notę 4. A wszystko dzięki mocowaniom (wpinanym w zaczepy isofix w nadwoziu samochodu), co zwiększa stabilność  fotelika.
Jeśli chodzi o cenę to model kosztuje ok 629 zł – raczej pozytywnie, natomiast waga jest jak najbardziej korzystna – 5,3 kg. Ogólnie Surefix ze względu na swoje parametry zdecydowanie wart jest uwagi.

Linia kolorystyczna

Kolory tapicerki

Dane techniczne

  • Wymiary zewn. (wys/szer/gł) 41,5/45,5/ 68,5 cm
  • Waga 5,3 kg

Konkurenci:

Besafe Izi Flex Fix , Cybex Solution Z-fix ,Britax Romer Kidfix isofix, Kiddy Cruiserfix 3, Migo SiriusCybex Solution X2 fix, GB Elian fix, Romer Kidfix 2R  ,Maxi Cosi Rodifix AP, Inglesina Galileo I-fix