//Jane Koos (4,07) · Nowość w grupie 0-13 kg, robi dobre wrażenie

Jane Koos (4,07) · Nowość w grupie 0-13 kg, robi dobre wrażenie

Zadaj pytanie - zamów
Jane Koos 2013
Jane Koos 2013

Jane Koos – sklep DinoŚrednio za nosidełko Jane Koos trzeba zapłacić w granicach 400 zł. W rankingu fotelików dziecięcych 0-13 kg plasuje się na dobrych pozycjach.
Jestto najnowszy fotelik marki Jane, o bardzo atrakcyjnym designie i całkiem porządnej konstrukcji. Co prawda nie przechodził jeszcze renomowanych testów ADAC, lecz mamy przeczucie że zdobędzie on oceny równie dobre jak sztandarowe nosidełko firmy – Strata.
Przeznaczony jest dla najmłodszych dzieci (0-13 kg) i montowany w samochodzie tyłem do kierunku jazdy za pomocą pasów samochodowych. Posiada regulowane w 3 pozycjach oparcie, 3-punktowe pasy wewnętrzne, wskaźnik prawidłowego zamontowania w aucie oraz blokadę samochodowego pasa. Dzięki praktycznemu systemowi Fix Pro szybko i łatwo można zamontować na stelażach wózków Jane. Dodatkowym atutem jest fakt, iż wykonany został z oddychających i wytrzymałych materiałów. Tapicerka jest wodoodporna i zdejmowana do prania. Model wyposażony jest także w regulowaną rączkę do przenoszenia, praktyczny schowek, daszek przeciwsłoneczny i wkładkę redukcyjną dla niemowlęcia. Waga bardzo mała – 2,9 kg. Cena przyzwoita – 389 zł.