//Fair GO/1 ISOFIX opinie (4,06) · Fotelik wielu rozwiąz

Fair GO/1 ISOFIX opinie (4,06) · Fotelik wielu rozwiąz

Zadaj pytanie - zamów
Fair G0/1 ISOFIX
Fair G0/1 ISOFIX

Cena fotelika samochodowego Fair Go/1 Isofix  oscyluje w granicach 970 zł. Może on pochwalić się dobrymi pozycjami  w rankingach fotelików dziecięcych .
Jest to trochę nietypowy model, albowiem bez bazy ISOFIX przeznaczony jest dla dzieci w przedziale wagowym 9-18 kg i mocowany jest za pomocą pasów samochodowych. Jednak dokupując do niego bazę  zmienia się  zakres wagowy przewożonego dziecka.
Jest  to platforma ISOFIX RWF,  na której siedzisko mocowane jest tyłem do kierunku jazdy i wówczas może być ono stosowane dla dzieci w przedziale wagowym 0-18 kg.
Stosując platformę ISOFIX FWF – na niej fotelik mocowany jest przodem do kierunku jazdy –  można w nim przewozić dzieci o wadze 9-18 kg.
Niebanalne nowoczesne wzornictwo, wysoki poziom bezpieczeństwa i wygoda, to najważniejsze cechy charakteryzujące Fair GO/1. W testach OAMTC  w wersji z bazą otrzymał dosyć wysokie noty, spełnia też europejską normę ECE R44-04. Dodatkowo wykonany jest z materiałów absorbujących wstrząsy, ma szerokie zabezpieczenia boczne, łatwą regulację pasów i 6 pozycji odchylenia oparcia.
Największe wady  to jego duża waga (9 kg) i jeszcze wyższa cena- 970 zł (w wersji z platformą ISOFIX cena jeszcze wzrasta nawet o 650 zł).