//(4,54) Euro-Cart Volt · Zwrotna i kompaktowa okazja na każdą kieszeń

(4,54) Euro-Cart Volt · Zwrotna i kompaktowa okazja na każdą kieszeń

Zadaj pytanie - zamów
Volt
Volt 2016

Euro-Cart Volt
W tym sezonie w ofercie polskiej marki Euro-Cart dużą furorę zrobił model Volt – lekka nowoczesna spacerówka o atrakcyjnym profilu i ciekawej kolorystyce. Wózek waży zaledwie 7 kg i jest wyjątkowo dynamiczny i skrętny, co pozwala na wygodne manewry nawet w najbardziej zatłoczonych i wąskich alejkach. Bardzo dużą zaletą wózka jest prosty system składania do bardzo małych rozmiarów dzięki czemu nie ma problemu z jego transportem czy przechowywaniem.
Producent w komplecie  z Volt’em oferuje okrycie na nóżki, praktyczną torbę transportową folie przeciwdeszczową oraz pałąk  i to wszystko w przystępnej cenie ok 600 . Do innych atutów wózka należą: łożyskowane koła, blokada złożonego wózka, regulowane oparcie, oraz budka z okienkiem.
Konkurencją dla spacerówki Volt może być nieco tańszy i uboższy jeśli chodzi o wyposażenie wózek Coto Baby Verona – także ciekawa propozycja. Decydując się na zakup zarówno Volt’a jak i modelu Verona należy pamiętać, że są to raczej wózki miejskie i w tym środowisku radzą sobie najlepiej.