//( 4.81) Espiro Sonic opinie – miejsko- terenowa spacerówka
Udostępnij wpis na Facebooku

( 4.81) Espiro Sonic opinie – miejsko- terenowa spacerówka

Zadaj pytanie - zamów
Espiro Sonic 2019 opinie
Espiro Sonic 2019
Espiro Sonic 2019

Ceny

Cena wersji spacerowej kształtuje się od 800 zł w wersji miejskiej, do 945 zł w wersji Sonic Air.

Ceny wózka Espiro Sonic  są w miarę konkurencyjne, ale niestety na równym poziomie u zdecydowanej większości sprzedawców, dlatego polecamy kupony rabatowe oferowane przez niektóre sklepy. Wtedy powyższe ceny mogą ulec znacznej redukcji. Warto poszukać tańszych ofert korzystając z poniższych linków.

Aktualne ceny wózków Espiro Kupon rabatowy Espiro Sonic Air
Espiro Sonic Air opinie
Espiro Sonic Air

Ranking

Recenzowany model Espiro Sonic jest bardzo popularny u klientów. Znalazło to swój wyraz w rankingu wózków spacerowych , cena co prawda na średnim ( czytaj nie niskim) poziomie, ale inne cechy wózka zostały ocenione pozytywnie.

Aktualny ranking wózków spacerowych

Przedział wagowy/wzrostowy

zakres wagowy do 15 kg

zakres wzrostowy od 6 m-ca do około 3 lat

Zalety i funkcje

Atutem  wózka  Sonic   jest system szybkiego składania jedną ręką do jak najmniejszych rozmiarów. W przypadku modelu Air  wyróżnikiem są  pompowane koła,które czynią wózek jeszcze sprawniejszym w trudnym terenie.

Espiro Sonic posiada wyczuwalną amortyzację, która wspomaga jazdę w każdym terenie. Skrętne koła i pełna,  regulowana rączka wpływają na komfortowe prowadzenie  wózka.

Espiro Sonic jest też dość lekki. Waży około 9 kg, Dzięki specyficznemu i szybkiemu sposobowi składania oraz dobrze wyważonej konstrukcji nawet codzienne znoszenie  po schodach nie jest szczególnie uciążliwe.

Koła  blokuje się za pomocą uchwytu, a nie pedału. Hamulec znajduje się po prawej stronie rączki.

Wózek posiada hamulec przypominający te w modelach sportowych.

Budka jest wielopozycyjna. Przy największym rozłożeniu jest tak duża, iż może zasłonić praktycznie całe dziecko przed zimnem, słońcem czy opadami. Wszystko za sprawą dodatkowego panelu powiększającego, ukrytego za suwakiem.

Z kolei regulowany podnóżek umożliwi najlepsze dopasowanie na każdym etapie rozwoju dziecka.
Wśród walorów wózka należy jeszcze wymienić pięciopunktowe pasy bezpieczeństwa, pas krokowy.

-specjalny odpinany daszek przeciwsłoneczny  z dodatkowym wbudowanym filtrem przeciwsłonecznym UV50+, który chroni delikatną skórę dziecka.

Sama pozycja leżąca nie jest wprawdzie idealnie płaska, ale i tak  wystarczająca do komfortowych drzemek. Oparcie siedziska regulowane jest za pomocą pasków, wiec poziom jego opuszczenia można dostosować do potrzeb dziecka

Zaletą jest  duży, szeroki, kosz z wygodnym i łatwym dostępem praktycznie z każdej ze stron modelu.
Materiały łatwe w czyszczeniu, z impregnowanych tkanin, dzięki którym budka nie jest wygnieciona, ładnie się rozprostowuje i trzyma sztywno. Podobnie odpinany daszek przeciwsłoneczny.

Przy rozłożeniu oparcia do pozycji leżącej materiał budki można podwinąć odsłaniając cienką siatkę,która  działa tak samo, jak moskitiera.

W zestawie z wózkiem  znajduje się osłona na nóżki . Zakłada się ją za pomocą nap i rzepów.

Linia kolorystyczna

Kolory tapicerki Espiro Sonic Kolory tapicerki Espiro Sonic Air

Dane techniczne

 

 

 

Konkurenci:

GB Pockit Plus,GB Qbit Plus,Hartan Bit,Phil&Teds Go,Zuma Kids Mini,Tots Minimi,Peg Perego pliko Mini,Chicco Mini Mo,Chicco OH lala,Babyzen Yoyo Plus,Mountain Buggy Nano,Baby Monsters Kuki,Easygo Minima,Cybex Eezy S,CBX by Cybex Etu,Cybex Yoki,Quinny Yezz,Quinny Zapp Flex Plus,Kekk By Kees K2Go