//EasyWalker Charley opinie (4,0) · Te wózki wybierają gwiazdy showbiznesu [od 2130 zł]
Udostępnij wpis na Facebooku

EasyWalker Charley opinie (4,0) · Te wózki wybierają gwiazdy showbiznesu [od 2130 zł]

Zadaj pytanie - zamów
Easywalker Charley opinie
Easywalker Charley 2021

Cena  EasyWalker  Charley kształtuje się  od 2136 zł  do 3086 zł ,w zależności od konfiguracji i wyposażenia.
Otrzymał dość przyzwoite oceny w rankingu wózków dziecięcych.
Jest to kolejny model z kolekcji, niezwykle popularnej wśród celebrytów firmy.  Podstawowy zestaw to spacerówka i gondola, istnieje też możliwość montażu na adapterach fotelika samochodowego np. Cabrio, jak również kupna samej spacerówki.
Model ma nowoczesny sportowy design, jest wygodny i wykonany z najwyższej jakości materiałów, dużym atutem  jest łatwość obsługi, oraz świetne właściwości jezdne, dzięki amortyzowanym kołom. Można próbować joggingu z tym modelem. Lekka rama z anodyzowanego aluminium, w matowym czarnym kolorze, to nowoczesna, stylowa kolorystyka: czerń nocy (Night Black).
Spacerówka posiada wygodne siedzisko spacerowe z czterostopniowym rozkładanym oparciem, aż do pozycji leżenia oraz lekki aluminiowy stelaż. W wersji głębokiej charakterystyczna jest duża i wygodna gondola, a w jej wyposażeniu znajdują się: materac, prześcieradło, osłona przeciwdeszczowa. Swobodnie można nim manewrować nawet w wąskich, miejskich przestrzeniach. Najlżejszy wózek w segmencie – jedynie 8 kg w wersji spacerowej, waga z gondolą: 9,2 kg. Bardzo wysoka jakość, idzie niestety w parze z wysoką ceną. Cena zestawu spacerówka+gondola kształtuje się bowiem w granicach 2750 zł

Easywalker Charley 2w1 opinie
Easywalker Charley 2w1