//(4,82) Deltim Amelis Hugo · Ekskluzywna odsłona popularnego wózka

(4,82) Deltim Amelis Hugo · Ekskluzywna odsłona popularnego wózka

Zadaj pytanie - zamów
Deltim Amelis Hugo 2017
Deltim Amelis Hugo 2017

Deltim Amelis Hugo Detaliczna cena wielofunkcyjnego modelu Deltim Amelis  waha się w przedziale 1369 zł – 2900 zł i jest zależna od jego konfiguracji oraz od rodzaju i jakości fotelika i bazy isofix znajdujących się w zestawie. Oczywiście podstawowa wersja 2w1 jest najtańsza. Wózek prezentuje się pięknie, co potwierdza także pozycja, jaką  zajmuje w rankingu wózków dziecięcych.
Jeśli chodzi o stronę techniczną jest to typowa, solidna konstrukcja znana od kilku lat, ale nowa odsłona kolorystyczna i wizualna zapiera dech w piersiach. Piękne połączenia kolorów, doskonała jakość zastos0wanych materiałów, zapewnia jednocześnie wrażenia estetyczne, ale i zwiększa bezpieczeństwo dziecko dzięki rzetelnej weryfikacji w wymagających testach. Kolekcje te występują w limitowanych seriach. Obszerna, efektowna gondola z dodatkami z eko skóry jest zwieńczeniem klasy tego wózka.

Nie jest zupełna nowość w ofercie producenta, ale wprowadza powiew świeżości w nieco już przestarzałą kolekcję tej marki.
Dzięki przednim pompowanym kołom skrętnym z możliwością blokady do jazdy na wprost nieźle sobie radzi zarówno w warunkach miejskich jak i terenowych. W wersji spacerowej Amelis posiada regulowany podnóżek i oparcie, a także możliwość montażu siedziska w obu kierunkach. W wersji głębokiej gondola ma regulowany zagłówek.  Dodatkowo za pomocą specjalnych adapterów na stelażu w opcji 3w1można zainstalować fotelik samochodowy Maxi Cosi lub firmowy Delti, oczywiście ten drugi znacząco tańszy. W komplecie znajdziemy: folię przeciwdeszczową do gondoli, kosz na zakupy, torbę, okrycie na nóżki do spacerówki, pasy bezpieczeństwa, oraz barierkę.
Cena produktu jest bardzo atrakcyjna – zestaw travel system z fotelikiem kosztuje zaledwie 1679 zł. Waga  w wersji spacerowej jest dosyć duża – 15,5 kg., co jest niewątpliwą wadą. Jednak zwiększona waga wózka jest typowa dla pompowanych kół.

Powyższa opinia jest oparta na pierwotnej recenzji wózka Amelis z lutego 2013 roku