//Deltim Delti Emu opinie (4,12) · nowy, świetny wózek polskiego producenta

Deltim Delti Emu opinie (4,12) · nowy, świetny wózek polskiego producenta

Zadaj pytanie - zamów
Delti Emu
Delti Emu

Cena Delti Emu mieści się w przedziale 1350 zł  -1800 zł i jest zależna od zawartości zestawu i wyposażenia. Otrzymał  przyzwoite oceny w rankingu wózków wielofunkcyjnych.
Delti Emu został zaprojektowany z myślą o bezpieczeństwie i wygodzie dziecka, a jednocześnie nie zapomniano o kieszeni klienta. Jest to nowość w kolekcji firmy.  Dzięki mniejszym kołom przednim i lekkiej aluminiowej konstrukcji waży tylko 11 g, waga gondoli 4 kg. Delti Emu jest to jeden z najlżejszych modeli swojej klasie .
W zestawie widocznym na zdjęciu znajduje się :  podwozie, gondola, spacerówka, fotelik X-Car, przykrycie na nóżki, adapter do gondoli, adapter do fotelika – ten zestaw kosztuje średnio 1800 zł.   Dlaczego wózek jest dobrze oceniany ?
1. Posiada  system – 3 w 1 – możliwość wpięcia spacerówki, gondoli (bez dodatkowych łączników) oraz fotelika samochodowego grupy 0- 13 kg (za pomocą adaptera.
2.  Jest bardzo konkurencyjny cenowo.
4. Bardzo łatwy w codziennej eksploatacji (składa się do bardzo małych rozmiarów również z założonym siedzeniem, dzięki czemu daje się łatwo przewozić nawet w najmniejszym bagażniku samochodowym).
5. Posiada lekkie koła z oponą z pianki , przednie koła obrotowe z możliwością blokady.
Waga – 11 kg.
Średnia cena rynkowa wersji podstawowej – spacerówka + gondola : 1350 zł . W poszczególnych sklepach ceny mogą się nieco różnić.