//Delti Cat opinie (4,02) · Ach te kocie ruchy – ten wózeczek jeździ jak marzenie, niestety już wycofany z rynku

Delti Cat opinie (4,02) · Ach te kocie ruchy – ten wózeczek jeździ jak marzenie, niestety już wycofany z rynku

Zadaj pytanie - zamów
Delti Cat
Delti Cat

Opinie o wielofunkcyjnym wózku dziecięcym Delti Cat.
Firma Deltim znana głównie z produkcji X-Landerów, w swojej ofercie posiada także inne marki. Ciekawym przykładem jest głęboki  Delti Cat o nowoczesnym designie i żywej kolorystyce.  W komplecie  znajdziemy: torbę i kosz na zakupy, pokrowiec na nogi do gondoli i zintegrowaną w podnóżku spacerówki folię przeciwdeszczową.
Model ma regulowaną rączkę, aluminiową ramę, duże tylne pompowane koła, a przednie mniejsze, piankowe i skrętne z możliwością blokady do jazdy na wprost. Spacerówka Cat może być montowana w obu kierunkach, ma regulowany podnóżek i oparcie. Na stelażu bez dodatkowych adapterów można zainstalować gondolę, spacerówkę i fotelik samochodowy X-Car.
Wady, to przede wszystkim mała budka i małe odchylenie oparcia w spacerówce, wielu klientów narzeka też na problemy z pasami, które nie są zamontowane na stałe.  Mocne strony natomiast to fakt iż Cat jest całkiem mały po złożeniu, lekko się go prowadzi i ma cicho składaną budkę. Plusem jest też cena – za zestaw  spacerówka+gondola zapłacimy ok 1200 zł, waga niestety nie jest już tak atrakcyjna, sama spacerówka waży ok 14 kg – średnio.