//Coletto Florino (4,82) – efektowny wózek na pneumatycznych kołach
Udostępnij wpis na Facebooku

Coletto Florino (4,82) – efektowny wózek na pneumatycznych kołach

Zadaj pytanie - zamów
3w1 Coletto Florino z fotelikiem Ferrari Beone opinie
3w1 Coletto Florino New z fotelikiem Ferrari Beone 2019
Coletto Florino New 2019

Ceny omawianego modelu od 1550 zł za wersję 2w1 do 1760 zł za zestaw 3w1.

Fotelik Ferrari Beone otrzymał 4 gwiazdki w Adacu, czyli nie jest to przeciętny produkt, a naprawdę bezpieczne nosidełko – 4,29 w rankingu fotelików 0-13 kg. Samo logo Ferrari jest naprawdę  od sławnych samochodów wyścigowych…

Ceny wózka Coletto Florino są na stosunkowo wysokim i niestety na równym poziomie u zdecydowanej większości sprzedawców, dlatego polecamy kupony rabatowe oferowane przez niektóre sklepy. Wtedy powyższe ceny mogą ulec znacznej redukcji. Warto poszukać tańszych ofert korzystając z poniższych linków.

Aktualne ceny wózków Coletto Kupon rabatowy Coletto Florino

Przedział wagowy/wzrostowy

 • z gondolą odpowiedni dla dzieci od urodzenia do ok pół roku
 • wersja spacerowa dla dzieci od 6 miesięcy do ok 3 lat (do 15 kg)

Ranking

Atutem wózków Coletto jest lekka konstrukcja i dobra amortyzacja.Za te zalety otrzymał dobrą ocenę w rankingu wózków wielofunkcyjnych.

Aktualny ranking wózków wielofunkcyjnych

Zalety i funkcje

Lekki, na nowoczesnej aluminiowej konstrukcji, z modną, przyciągającą uwagę tapicerką. Piękna, efektownie prezentująca się, plastikowa gondola dopełnia całości .

W podstawowej konfiguracji producent oferuje:spacerówkę, gondolę, przykrycie na nóżki w gondoli, przykrycie na nóżki w spacerówce, folię przeciwdeszczową, moskitierę, torbę, kosz na zakupy.

Wózek można zakupić  na białym lub czarnym stelażu. Wartością dodaną jest obszerna gondola z plastikowym dnem i regulacją oparcia, w jej wnętrzu umieszczono wysokogatunkową bawełnę. Tapicerka wykonana jest  z wysokogatunkowej skóry ekologicznej, łatwej do utrzymania w czystości.
Standardowym rozwiązaniem jest już regulowana do wysokości wzrostu rodzica rączka z eko-skóry.
Miękkie zawieszenie z regulacją 6 amortyzatorów, nowatorski mechanizm eliminacji drgań, który zapobiega wibracjom podczas jazdy.

Na stelażu wózka można zamontować średni fotelik Coletto oraz dużo lepsze modele: Ferrari Beone, Maxi Cosi i Romer.

Coletto Florino New 2019 opinie
Coletto Florino New 2019

Opinie eksperta
Coraz większą popularność zyskują bezobsługowe, pneumatyczne, żelowane koła, które wizualnie przypominają do złudzenia pompowane. To kolejna zaleta wyróżniająca model Florino

Łożyskowane koła pompowane lub żelowe (bezdętkowe), które w jeździe zachowują się  jak koła pompowane, ale znika obawa o przebicie opony.Opinie klientów zmienne, pojawiają się też niestety głosy krytyczne. Jeśli się potwierdzą możliwa weryfikacja ocen w rankingu wózków.

Linia kolorystyczna

Kolory tapicerki Coletto Florino New 2019

Dane techniczne:

 • wymiary złożonej konstrukcji: (dł/wys/szer): 100 cm/29 cm/61 cm
 • wymiary oparcia spacerówki:(szer/wys): 30 cm/52 cm
 • wymiary siedziska spacerówki:(szer/wys): 32 cm/30 cm
 • wymiary podnóżka spacerówki:(wys/szer): 20 cm/32 cm
 • wymiary gondoli:(dł/szer/wys): 85 cm/42 cm/28cm
 • rozmiar kół: 10” i 12”
 • rozstaw tylnych kół: (wym. zewn.): 61 cm
 • waga  z gondolą:13 kg
 • waga w wersji spacerowej: 13,2 kg

Konkurenci:

Bebetto Holland,Bebetto Luca,Bebetto Bresso,Bebetto Vulcano,Bebetto Torino,Maxi Cosi Adorra,Maxi Cosi Stella ,Baby Design Dotty,Baby Design Husky, Baby Design Lupo Comfort,Espiro Next Flow,Espiro Next Avenue,Espiro Next Manhattan,Easygo Optimo,CBX by Cybex Leotie,Cybex Balios S,Jedo Tamel.Jedo Koda,Jedo Trim,Jedo Lark,Jedo Nevo,Riko Basic,Riko Nuno,Riko Sigma,Riko XD,Riko Re-flex,Riko Nestro,Riko Naturo,Riko Team,Roan Esso,Roan Bass