//Britax B-Agile opinie (4,4) · Kompaktowa i komfortowa propozycja renomowanej marki
Udostępnij wpis na Facebooku

Britax B-Agile opinie (4,4) · Kompaktowa i komfortowa propozycja renomowanej marki

Zadaj pytanie - zamów
Britax B-Agile
Britax B-Agile

Na naszym forum opinia o wózku  Britax B-Agile brytyjskiej firmy dominującej w Europie na rynku dziecięcym. Jego cena oscyluje w granicach 1000 zł – 2359 zł  w zależności od zestawu i wyposażenia. Może pochwalić się dobrymi pozycjami w rankingach.
Gdy słyszy się nazwę Britax, to na myśl przychodzą renomowane foteliki samochodowe. Firma produkuje jednak także bardzo dobre i ciekawe wózki dziecięce. Jednym z nich jest głęboko-spacerowy   B-Agile.
Ten model posiada przednie koła skrętne z możliwością blokady do jazdy na wprost, a w wersji spacerowej  oparcie odchylane do pozycji leżącej. W komplecie otrzymamy pokrowiec na nóżki, pałąk do spacerówki oraz kosz na zakupy.
Dzięki dobrej amortyzacji jeździ się nim łatwo i przyjemnie, a nierówności terenu nie stanowią żadnego problemu. Dużym atutem tego modelu jest bardzo prosta obsługa, składa się go jedną ręką, a dzięki systemowi click&go montaż poszczególnych elementów na stelażu jest dziecinnie prosty.
W opcji  można kupić z fotelikiem samochodowym firmy Romer. Waga produktu w wersji spacerowej to 8 kg. Cena zestawu spacerówka + gondola to ok 1500 zł – jak najbardziej do przyjęcia.